Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan férfiak, akiknek megfelelne egy csúnyácskább arcú lány, aki kompenzálna azzal hogy jó feleség lenne belőle?

Figyelt kérdés
2021. okt. 6. 21:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Mit jelent a csúnyácskább arcú? Mit értünk jó feleség alatt? Testalkatra milyen lenne? Humora lenne? Intelligens? Vannak közös érdeklődési köreink? Mindig azok a fránya részletek.
2021. okt. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
sose voltak nagy igényeim csak h szeressenek legalább annyira mint én őket, a kinézet mindegy volt
2021. okt. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem minden embernek olyan társ kellene aki mellett nem megtűrt, meg jó ló helyett, nem kell kompenzálnia olyant ami ő maga...hanem csak élnek nyugiban, boldogan.
2021. okt. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Pl. szubjektíven nézve, tehát a te szemszögedből nézve lenne csúnyácska arcú, és a te elvárásaidhoz képest lenne jó feleség.
2021. okt. 6. 22:08
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

#4

Ha leakarom egyszerűsíteni, akkor nem. Nem felelne meg olyan, akit csúnyácskának tartok. Valamit mindenképp kell találnom külsőben is, ami tetszik. Onnantól viszont már nem csúnyácska. 😃

Láttam egy olyan fiatal lányt, akinek szép arca van, de a szemöldöke szörnyű. Nem is tudom milyennek nevezzem, de valami borzalom, ahogy megcsinálta... Ettől függetlenül ő nem csúnyácska. Vagy ha mondjuk túl nagy az orra, vagy görbe az orra egy nőnek? Ettől se lesz csúnyácska, ha ezekhez szép a szeme és a mosolya.

2021. okt. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Igen megfelelne. Mivel nagyon szeretnék családot. A lényeg, hogy ápolt legyen, és igényes önmagára.
2021. okt. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Nézz körül egy oviban az anyukák közt...
2021. okt. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
21%
Nálam szexszel lehet kompenzálni az ilyet, de ahhoz mennie kell seggből szájba.
2021. okt. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szabolcsban úgy mindjàk "kalàcskèpű"😆


Kèrdező, ha pl ha kint jàrsz az utcán , vagy vegigpörgeted az FB-t szoktàl olyan pàrokat làtni? Vagy mindenki olyan mint a TV-ben?

2021. okt. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha pl. ilyen arca van, azt nekem semmivel nem tudja kompenzálni. [link]

Azt lehet én vagyok bunkó. 🤷‍♂️

2021. okt. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!