Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok az interracial (kevertfajú) kapcsolatokról?

Figyelt kérdés
Azaz mondjuk fehér lány - néger srác, fehér pasi - ázsiai lány, arab srác - fehér lány, stb felállásokról?

2021. júl. 17. 15:10
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
71%
Imádom!! Annyira szép gyerekek tudnak lenni😭
2021. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
92%
Azt hogy magánügy hogy ki kit választ társául.
2021. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, alapfogalmakkal sem vagy tisztában. Az interracial az rasszok köztit jelent. Fogalommagyarázat:

[link]

Kevert fajú kapcsolat az más, nézz utána, ha érdekel.

---

Mi a véleményem a rasszok közti kapcsolatról? Sok boldogságot kívánok nekik!

2021. júl. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
89%
Semmit, felolem azzal jon ossze barki, akivel akar.
2021. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
30%
Csak kutyusoknál bírom a keveréket.
2021. júl. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
78%
Nincs véleményem róluk. Egészségükre.
2021. júl. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

#4 Csak hogy ez hülyeség amit írsz. Ugyanis az angol nyelvben nem létezik olyan fogalom, hogy "rassz", ők a különböző népcsoportokra is a race szót használják, amiből az interracial kifejezés is ered.


Tehát amit te magyarul rassznak nevezel, az az angolban a race (rész) azaz a faj szóból eredeztethető, a hangzása is ezért hasonlít annyira. Ezért cseng össze annyira a "rész" és a "rassz" szó, mert a kettő ugyanazt jelenti. Tehát amikor te rasszt mondasz akkor te ugyanúgy fajról beszélsz, csakhogy tisztán lássuk a dolgokat..


Azt meg, hogy az interracial kifejezést miért "kevert faj"-nak fordították a tudósok, azt inkább rajtuk kérd számon. Ezt nem én találtam ki, így nevezik hivatalosan ezt a fogalmat.:)

2021. júl. 17. 15:40
 8/38 anonim ***** válasza:
80%

Legalább ne oktass már ki habzó szájjal másokat, ha ennyire ostoba vagy. Egy faj van, ami az EMBERI FAJ, és ezen belül vannak rasszok.


Rassz szó jelentése: Azonos testi sajátságú emberek csoportja, amelybe külső testi jellemzők alapján történik a besorolás; emberfajta.


Attól, mert egy szó van rá, angolul, és nincs peojartív jelentése, a magyarban még van.

2021. júl. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
84%
Engem nem zavar, de nem is vagyok oda az egészért. Én az indiaiak bőrszínét és sűrű, sötét haját tartom vonzónak egyébként sok más mellett
2021. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

#9 Akkor te szerinted, csak a külső jegyekben térnek el? Ebben nagyon tévedsz. Ez kb. olyan mintha egy németjuhászt akarnál összehasonlítani egy pitbullal. Garantálom, hogy a testi felépítésükön kívül még sok egyéb más különbségek is vannak köztük. Teljesen más a természetük is például.


Nem értem mire jó ez az agymosott PC baromság, hogy minden ember tök egyforma, csak másabb a színük.. Ha ez igaz lenne, akkor nem éltek volna elkülönülve az emberek évezredeken keresztül, ha amúgy ugyanolyanok lennének. Ez hazugság és akik ezt terjesztik, azok sem hiszik komolyan szerintem vagy totál hülyék.

2021. júl. 17. 15:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!