Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Le lehet valahogyan győzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet valahogyan győzni a bennem kialakult gátlást és a hatalmas szégyenérzetet?

Figyelt kérdés
A külső megjelenésem számomra mindig is zavaró tényező volt. Gyermekkoromtól kezdve mindig is a hibákat kerestem önmagamban. Sajnálatos módon úgy alakult az életem,hogy fogszabályozóra van szükségem. Már 23 éves is elmúltam és mégha nehezen is de lassan sikerül összegyűjtenem a kezeléshez szükséges pénzt. Mióta az eszemet tudom minden áron azon voltam,hogy takargassam, ennek köszönhetően olyan fajta szégyenérzet és gátlás alakult ki bennem,hogy nem beszélgetek senkivel, nem nevetek együtt az emberekkel, inkább csak lehajtott fejjel sétálok az utcán. Nagyon sokan próbáltak biztatni,hogy nem olyan súlyos a helyzet mint amennyire én azt képzelem. Emiatt a lányokkal sem beszélgettem egyszer sem és amennyire csak lehet kerülöm az emberekkel való bármilyen kapcsolattartást. Ha emberekkel kell beszélnem állandóan csak azon jár az eszem,hogy hogyan tudjak elmenekülni,hogy ne kelljen kellemetlenül érezném magamat. Hiszen úgy érzem,hogy emiatt az emberek elítélnek és az összképen is jelentősen ront a helyzet.

2021. okt. 7. 19:50
1 2
 1/11 cseppszi ***** válasza:
100%
Ez egy igen komoly önértékelési probléma . Úgy lehet legyőzni ha nem csak a hibáidat hanem a jó tulajdonságaid is mérlegre teszed és egyensúlyba jössz. Mindenkibe van egy kis jó és egy kis rossz. Egyensúlyba kell hoznod önmagadban és elfogadni. Ilyen vagyok és kész. Onnantól ez oldódik és mások is jobban elfogadnak.
2021. okt. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha ismerkedni akarsz miert magaddal foglalkozol miert nem az emberekkel?
2021. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2: Nem tudok sajnos érdemleges választ adni erre a kérdésedre sajnos.
2021. okt. 7. 21:24
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Most van az a helyzet hogy tetszene valaki? Jól gondolom? Azért ilyen nagy a pánik?
2021. okt. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Alapból is nagy a pánik :), viszont komolyra fordítva a szót nincsen senki sem aki tetszene nekem. Nem erőltetem az ismerkedést mivel legbelül mindig is éreztem, hogy nem lenne esélyem sem.
2021. okt. 7. 21:46
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

azta mindenit pontosan ilyen helyzetben vagyok én is

válaszolva :nagyon remélem hogy lelehet.

2021. okt. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Ezt magadban kell helyreraknod, hidd el mindenkinek vannak hibái, de ez a szép az életben mert senki se tökéletes, nem vagyunk egyformák, vannak hibák amik könnyen megoldhatok, vannak amik valojában nem is léteznek. Neked magad kell ezen a felfogáson változtatnod akkor lesz csak az egész eredményes.
2021. okt. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak emiatt a szégyenérzet miatt senkivel nem merek beszélgetni sem. Nagyon sok frusztrációt okoz nekem és szó szerint minden lehetőséget próbálok kerülni,hogy ne kelljen senkivel sem beszélgetnem. Ezért biztos vagyok benne,hogy nagyon bartságtalan vagyok mások számára.
2021. okt. 10. 16:25
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
mivel hasonló emberke vagyok van kedved beszélgetni barátkozni,lehet tudnánk támogatni egymást.
2021. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Benne vagyok.
2021. okt. 10. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!