Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha férfiként tinderen kb. tíz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férfiként tinderen kb. tíz nap alatt 16 lájkot kaptam csak, akkor eláshatom magam?

Figyelt kérdés
Köztük ilyen arc- és fotó nélküli (valószínűleg kamu) profilok, a világ másik végéről való profil, meg +5 évvel idősebb nők lájkolgattak be.

2021. okt. 8. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Hát tényleg ásd el magad, mert 5 évvel idősebb nők lájkoltak.... 🤦‍♀️
2021. okt. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem 1000 lájk kell, hanem egy ember, akivel normális kapcsolatot tudsz kialakítani. Nekem van napi 20 matchem, mégsem tudtam még barátnőt szerezni onnan. Egy haveromnak fél év alatt volt 20, és már 4. éve van a párjával.

Nem ezen múlik

2021. okt. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Nekem fél év alatt volt 5 match-em kb és kb 50 like összesen.

Fölösleges próbálkozni, ez egyértelmű jelzés. A Tinder CSAK és KIZÁRÓLAG a külsőségekről szól. Ha első pillantásra nem felelsz meg, akkor esélytelen a dolog.

2021. okt. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#1: Azért nem mindegy, hogy 19 éves a kérdező vagy 35... Utóbbi esetben te se örülnél az idősebbnek nő létedre sem. (Akkor sem, ha nálatok ez a divat vagy a társadalmi elvárás, senki a NŐ SEM tud felizgulni egy öreg testre, ha csak nincs ilyen fétise).


Gyengébbek kedvéért pedig: Az idős emberek azért maradnak együtt - a társadalmi elvárásokat és a "mit szólnának a többiek?"-et leszámítva, mert normál esetben átalakul szeretetté a szerelem meg annyi év után már ritkán dominál annyira a szex, főleg ha gyerek is van.

2021. okt. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám képest akkor te k*rva jó vagy, mert én amikor felregisztráltam szerintem azóta nem kaptam többet 7-8 lájknál. És ez bő félév eredménye.
2021. okt. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy év alatt nem húztak jobbra ennyien...
2021. okt. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem egy hónap alatt is max 1-2 párom volt, de azok se írtak vissza :D Szóval én eláshatom magam :D
2022. ápr. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!