Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy incel öngyilkos lesz?

Figyelt kérdés

Adott egy szánalmas, antiszociális, béna, kicsit túlsúlyos, depressziós, 35 éves szűz incel, akinek nem jött össze semmi és senki az életben (még egy csókig sem jutott el), aki végső elkeseredettségében öngyilkos lesz...

Mit gondoltok, erről, mit gondoltok róla?

Elégedettséget, megkönnyebbülést (na, hálisten eggyel kevesebb)?

Vagy sajnálatot?

Esetleg közönyt?

Bűntudat?

"Jól tette"?

Vagy csak egyszerűen... Semmit?

Mit mondanátok valakinek, aki ebben a cipőben jár, és az öngyilkosságot fontolgatja?



2021. okt. 10. 07:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
87%
Ne csináld! És ne figyelj oda azokra az emberekre akik lehúznak, akikből csak a rosszindulat beszél. Te ugyanolyan ember vagy, mint a többi. Ezt a megbélyegzést , hogy "incel" pedig felejtsd el. Mindenkinek vannak problémái. Próbálj lefogyni, higyj magadban, bizz magadban.
2021. okt. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
94%

Hasonló az egyeshez a véleményem! Szedd össze magad, ne búrkolózz az önsajnálatba! A változás, változást hoz!

HAJRÁ!

2021. okt. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
76%
Kevesebb ego, több nyitott szem. El kell menni szagenberhez és az elmondja neked, hogy lehet élni. Nem a tiéd a világ. Ráadásul egy olyan kaliber, mint te az öngyilit is megbánja zuhanás, lógás, szívás, gyógyszer bevétel közben. Úgyhogy neked ez is mindenképp szívás. Azt kéne valahogy kitalálni, hogy meglásd, hogy a világ nem rólad szól.
2021. okt. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
78%

Elvárnám, hogy egyedülállóként aposztrofáld magad!

Idegen vagy, nem érdekel, hogy mit csinálsz, nem érzek semmit. Ettől függetlenül ez nem megoldás, mindenki életében vannak jó dolgok, és egyáltalán nem hoz megnyugvást a párkapcsolat, és a szex sem.

2021. okt. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
43%

Nem nagyon érzek semmit ezzel kapcsolatban. Mindenki a saját életéért felelős, és csak magát okolhatja, ha öngyilkos lesz. Csakis te leszel a hibás, ha meghalsz.

Azt mondanàm nyilván, hogy ne tedd, hanem szedd össze magad, de hát ha 35 éves korodra sem sikerült, és egy öngyilkossági szándékot tudsz csak felmutatni mostanra, akkor valószínűleg életképtelen vagy. Mondjuk még mindig lenne esély, hogy ebből felállj, mert fiatal vagy. Csak az akarat hiányzik.

Ja és gondolj a családodra! Miattuk iszonyat önzőség lenne.

2021. okt. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
68%
Semmit! Hol érdekel, hogy egy számomra idegen ember, mit csinál?
2021. okt. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos vagy sem: a #4 - nek tökéletesen igaza van.

Egyedülálló vagy, és tudd meg, hogy a párkapcsolat sem feltétlenül járul hozzá a boldogsághoz (avagy mit szóljon az, aki bántalmazó kapcsolatban élve csak a gyereke miatt nem lesz öngyilkos. Szívesebben lenne incel, de ez most nem nyomorlicit.)

2021. okt. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
37%

Nem leszek népszerű, de nem érdekel.

Aki öngyilkos lesz, az eleve alkalmatlan volt az életre. Aki képes alkalmazkodni, fejlődni, akinek vannak céljai, az nem lesz öngyilkos.

Van amikor megértem, hogy nincs már tovább, ha pl meghal az egy szem gyermeke valakinek, ha egy tornádó elvitte mindenét és nincs miből, vagy miért újra kezdeni, mikor a vonat elviszi a két lábát és képtelen ezzel együtt élni, mikor végstádiumú, halálos beteg és megelőzi/véget vet a szenvedéseinek.

De azt, aki egészséges, akinek csak fáj az élet, mert alkalmatlan rá, azzal nem tudok és nem is akarok együttérezni, vagy megérteni.

Elégtételt, örömöt se érzek, mert nekem nem jobb ettől, bűntudatom, meg aztán pláne nincs azért, mert nem vittek el időben pszichológushoz már gyerekként, illetve mert felnőtt fejjel képtelen vagy kezelni a problémáid, hisz nem én vagyok az anyukád. Ha a saját gyerekem lenne ilyen h,lyeség miatt depressziós, majd öngyilkos, azt én csesztem el, azért bűntudatom lenne.

Az, hogy egy felnőtt ember képtelen feldolgozni a sérelmeit, felismerni a hibáit, hiányosságait és javítani azokat, akár gyógyszerrel és orvossal, az nem a társadalom és főleg nem személy szerint az én hibám.

2021. okt. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
9%
Pezsgőt bontanék ❤
2021. okt. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
77%

#8 senkit nem volna szabad életre kényszeríteni. A megmenteni mindenáron szerintem embertelen dolog. Tudok olyanról, aki 4 vagy 5 kísérleten van túl, és 10+ éve próbálja magát összeszedni mások miatt, mert magáért nincs motivációja semmire. Anyagilag rendben volt, nem egy minden téren lúzer típus; roppant érzékeny, intelligens, érdekes ember - és mégis. Senki nem döntheti el helyettünk, érdemes-e élnünk.

Én abban hiszek, hogy igen, de nem gondolom, hogy ezt jogomban áll másokra is rákényszeríteni.

2021. okt. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!