Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitért csinálja ? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitért csinálja ? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Van egy srác akivel egy randin voltam csak . Ezen a randin ő elmondta ,hogy ő egy f*ck boy. Mer olyan szar párkapcsolatokból szált ki . Hogy neki már soha nem kell más csak alkalmi. Pár órát töltöttünk együtt, beszélgettünk de a végén csókolóztunk is .... olyan energiája van aminek nem tudtam szinte ellenálni. Nagyon próbált rávenni a sex-re de végül nemet mondam neki és elköszöntünk. Ő másnap láttam kitörőlt az ismerősei közűl..... Meg is kérdeztem ,hogy ezek szerint már nem is akar találkozni . Amire nyílván azt mondta "de persze" de nem adott választ arra miért. Ezek után 2x én írtam van e kedve talizni... de pont egyik alkalommal sem volt jó neki. Ezek után hagytam is a fenébe. Ennek már egy bő egy hónapja. De 2-3 naponta megnézi a story-m . Több mint valószínü profilom még többször. De nem értem miért hiszen nem is vagyunk már ismerősök.Elég egyértelmüvé tette ő nem akar semmit . Akkor miért csinálja ?! A bajom mai napig nagyon érdekel ez a srác... mit csináljak ?

2021. okt. 10. 09:32
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem hinném ,hogy szánalmas vagy együgyü lennék. De igen igaz önértékelési problémám van. Ennek ellenére. Köszönöm ,hogy írtatok és segítettetek tisztán látnom újra.
2021. okt. 10. 10:55
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

"De igen igaz önértékelési problémám van"


akkor kérlek ezt pszichológussal beszéld meg, mert ne adj isten sokkal komolyabb gondok is lehetnek belőle, mint egy ártatlan randi egy hülyegyerekkel

2021. okt. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%

Nem teljesen tiszta, hogy te most mit akarsz tőle.

Szerintem ez nagyon korrekt volt, hogy megmondta neked, hogy csak szexelni akar, nem pedig lehazudta volna a csillagokat az égről, hogy árverjen.

Ha te kapcsolat céljából akarsz randizgatni vele, akkor az felejtős és nem is értem, hogy gondoltad, amikor kerek perec mondja valaki, hogy rohadtul nem érdekli a kapcsolat.

Ha pedig esetleg azért akarsz vele találkozni többször, hogy feloldódj kicsit és el tudd dönteni, hogy megbízható és benne vagy-e a szexben, akkor meg szerintem ezt meg kell mondani.

Egyébként lehet arra számított, vagyis várta volna, hogy mikor jelentkezel szexelni, mert egyértelműek voltak a szándékai korábban is.

Annyira idegesítő ez a hozzáállás, hogy direkt mondja valaki, hogy mit akar, de te erőszakosan csak azért tök másban gondolkodsz az első pillanattól kezdve, leszarva a véleményét. Ha pedig annyira tetszik és nem akarsz szexelni, akkor hagytad volna békén.

Fordított esetben pedig gondolom hisztiznél, ha egy pasi semmibe venné, hogy te csak kapcsolatot akarsz . Ez tiszteletlen és önző, amit művelsz.

2021. okt. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem ez nagyon korrekt volt, hogy megmondta neked, hogy csak szexelni akar, nem pedig lehazudta volna a csillagokat az égről, hogy árverjen."


pontosan és tényleg őszinte volt, a többség elsumákolja, megdug és otthagy. Ha nem így lenne, nem smárolta volna le, hanem elküldte volna.


Mondom, önértékelési zavart azt naaaagyon csúnyán kitudják használni. férfi és nő is.

2021. okt. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a srác őszinte volt. Ezért nem is beszéltem vele már több mint egy hónapja. Tiszteletben tartva amit mond. Csak azt nem értettem miért ,jön ő vissza 2-3 napont megnézni a story-t amit kirakok. De az előző kommentek alapján . Már tudom ennek semmi jelentősége nincsen az ő részéről. Megértettem és zároltam a profilom így nem tud még ha unatkozik sem megnézni.A srác azért is érintett meg nagyon mert amiket elmesélt magáról és amilyen szörnyű dolgok történtek vele , önmagamra ismertem benne. Ennyi a történet. Köszönök minden véleményt.
2021. okt. 10. 11:42
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

miért nem tiltod le és miért inkább zároltad?:D


"amiket elmesélt magáról és amilyen szörnyű dolgok történtek vele"


jaja eléggé alantas a szimpátiát ilyen szenvedéssel kiérdemelni, nem szeretem. És szerinted igaz, ha ő csak alkalmit akar? Ha igaz is, miért fog meg? Ha leírom neked mi történt velem, belém szeretsz, mert nekem is van nem kevés sztorim.


Együttérző vagy, ez teljesen jó dolog, tényleg.

2021. okt. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
70%
Azt várja hogy te nyomulj.
2021. okt. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, őszinte volt, ugyanakkor megérezte, hogy te többet szeretnél, mint amit ő adni tud. Ezért is törölt szerintem. Utána pedig már nyomultál, ami senki szemében sem jelentene jó pontot, aki szexre utazik, annál pláne. Hiszen érzi rajtad, hogy mit akarsz. Nem akar ebből konfliktust, így inkább eltűnik, menekül. Okosabb lenne hagyni a fenébe.

Mind a ketten jobban járnátok.


Egyébként elhiszem, hogy nem együgyű vagy, csak naiv, de nem muszáj lemenni kutyába mindenkinek, aki két kedves szót szól hozzád!...

2021. okt. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
A másik dolog :nincs jelentősége, hogy mennyit nézeget. Ettől még tetszhetsz neki, de el kéne fogadnod, hogy ti ketten nem ugyanazt akarjátok.
2021. okt. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Megmondta a fiú kereken, hogy most már a jövőben csak szexre kellenek neki a nők. Te is csak arra kellettél volna. Amikor ezt mondta, utána már nem lett volna szabad csókolózni vele.
2021. okt. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!