Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nőket érdekli még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nőket érdekli még egyáltalán a pénz?

Figyelt kérdés
100 évvel ezelőtt még 25 év fölötti férfiként gyakorlatilag az határozta meg, hogy ki vagy a nők szemében, hogy mennyit keresel. Bár ennek jelei ma is látszanak, például ha az egyszerű melósról szóló kérdéseket nézzük, szerintem a mai világban ez jóval kevésbé van így. Én személyesen az életemben azt látom, hogy kutyát nem érdekli a pénz, kivéve a ha lányok 10% -át kitevő gold diggerekről van szó, akik viszont jellemzően milliárdosokkal kerülnek össze.

2021. okt. 10. 14:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

#11


Nem tudom, hogy mi az a chad, de gondolom olyasvalakire használják, ki jól néz ki.


Ha jól értem, te azt akarod velem elhitetni, hogy Nick az arca miatt szedte fel a feleségét. Nem értek veled egyet. Egy olyan ember, ki torzó, szerintem sok embernél alapból kizáró ok. Ennek ellenére mégis talált valakit. Ez üzenet kellene, hogy legyen sokaknak.


De mindegy, nem vitázom.

2021. okt. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

"Az sem utolsó szempont, hogy elég híres. A híres rocksztároknak például sosincs gondjuk a csajozással akkor se, ha rondán néznek ki."


Ennyi erővel akkor az a nő hozzámhetett volna egy egészséges rocksztárhoz. Na, de mindenki úgy gondolja a dolgokat, ahogy akarja.

2021. okt. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
11: Én szívesen cserélném a genetikámat Nick -el. Egyrészt neki semmilyen aszperger/autizmus problémája nincsen, másrészt az arca elég jól néz ki ahhoz, hogy a Chad zonában legyen (ha lenne teste hozzá).
2021. okt. 10. 17:52
 14/20 A kérdező kommentje:
Továbbá kihasználta a testi adottságait arra, hogy híres világsztár legyen.
2021. okt. 10. 17:53
 15/20 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy a gyerekkoromat nem cserélném el vele, mivel az neki nem létezett, nekem meg igen. Talán ezért is ennyire pozitív felnőttként. Neki nem volt hova visszanéznie felnőttként, amikor a szerencsétlen felnőtt sorsán gondolkodott.
2021. okt. 10. 17:56
 16/20 Ollókezű Edward ***** válasza:
91%

"az arca elég jól néz ki ahhoz, hogy a Chad zonában legyen"

és

"neki semmilyen aszperger/autizmus problémája nincsen"

Szóval megérkeztünk az autista incelek világába. Cso-dá-la-tos!

Mondom ezt úgy, hogy valószínűleg én is az vagyok.

Tényleg, téged diagnosztizáltak is, vagy csak erre fogod a problémáidat?

2021. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Szerintem diagnosztizáltak gyerekként. A szüleim 1 hónapig járattak pszichológushoz óvodás koromban, viszont az eredményt sose közölték.


Ettől függetlenül az autizmusra csak a 2000 -2015 közötti időszak sikertelenségeit fogom. 2021 -ben a csajozás kizárólag a kinézettől függ.

2021. okt. 10. 18:25
 18/20 Ollókezű Edward ***** válasza:
91%
"Szerintem diagnosztizáltak gyerekként. A szüleim 1 hónapig járattak pszichológushoz óvodás koromban, viszont az eredményt sose közölték." Tehát csak kitalálod, hogy ez a bajod, hogy jobban belesimulj az incel-világba. + a kinézettel kapcsolatos kommented. Mondd csak, te is genetikailag alsóbbrendűnek érzed magad?
2021. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
A felső 10be nem vagyok kinézetben, a többi férfi meg nem kell a nőknek. Nem érzem magam alsóbbrendűnek, csak a világ lett hiper -kompetitív.
2021. okt. 10. 19:09
 20/20 anonim ***** válasza:
34%

nem számít wtf? Első kérdése a többségnek, hogy mi a munkád, mi a végzettséged. Sokuk még a profiljába is beírja, hogy legyen lakása meg kocsija, mert tök jó lenne ide-oda furikázni.


Ha rossz (átmenetileg) munkád van, sok olyan van, aki "nem tud fenézni rád" Ha meg az anyagi dolgok miatt szülőkkel laksz, az maga a sátán újraszületése és rohannak el előled.

2021. okt. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!