Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, mi a minimum fizetés egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi a minimum fizetés egy férfinak, ami után egyáltalán szóba álltok, ismerkedtek vele? (Randi)

Figyelt kérdés

2021. jún. 7. 16:21
A kérdező szavazást indított:
Az se gond ha nem dolgozik
Elég egy alacsony segély vagy nyugdíj
100.000 ft
150.000 ft
200.000 ft
250.000 ft
300.000 ft
500.000 ft
1.000.000 ft
Mészáros Lőrinc
63 szavazat
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
97%
Mint ahogy a nadrágjában, úgy a pénztárcájában sem kotor senki a partnerének az első randi előtt.
2021. jún. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
25%
Ha van hitelmentes lakása, akkor 250 elég. Ha nincs, akkor a 400-is kevés.
2021. jún. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
85%
Bakker tőlem soha egyetlen nő sem kérdezte mennyit keresek.
2021. jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Indiszkrét módon is rá lehet jönni könnyedén, megnézik a társkereső profilodat, vagy megkérdezik mi a munkád, és onnan elég hamar rájönnek, hogy hová tehető a fizetésed.
2021. jún. 7. 16:30
 5/46 anonim ***** válasza:
94%
Hogy lehet egyáltalan kikerülni ismerkedésnél azt, hogy mivel töltöd a hétköznapjaidat?
2021. jún. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
75%
Arra gondoltál már h mivan ha te érdekled és nem mindenki a pénzt hajszolja?
2021. jún. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
#6 Olyan nincs, mert a pénz mindenkinél kizáró dolog. De ki lehet próbálni, pl Tinderen egyik nőnek azt írni, hogy mérnök vagy, a másiknak azt, hogy árufeltöltő. Na melyik fog vajon visszaírni, melyiket fogod érdekelni??? Hát igen!
2021. jún. 7. 16:38
 8/46 anonim ***** válasza:
89%

7. Én 20-25 éves csajokkal ismerkedem akik főleg még egyetemisták és őket pl egyáltalán nem érdekli a pénz. A fiatal csajokat sokkal inkább a kinézet és a megfoghatatlan "menőség" érzése érdekli. Az idősebb nőket már lehet jobban érdekli, ezt elismerem.


26/F

2021. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
55%

Én példámat tudom neked mondani igaz már leírtam itt többször. Egyetemet végeztem, 2 nyelven folyékonyan beszélek, mondjuk, hogy olvasott, művelt vagyok. IT architectként a nettó bérem 1.5 millió, erre jön még céges autó (fapados BMW 5), benzinkártya, részvények, rengeteg céges út (régen), egyéb juttatások...


A válaszom pedig, hogy gold diggerhez ez a pénz édes kevés. szép nőknek, akiket én szeretnék, pedig nem nézek ki elég jól. Lehet nekik a pénz elég lenne, de a top nők megkapják ugyanezt egy olyantól is, aki jól is néz ki és akár tényleg gazdag is (pl. gyerek apja ügyvéd, orvos magánkórházban...). Ezért irreleváns a pénz, ha csak nem extrém összegekről beszélünk.


Lehet egy aluliskolázott gyári munkás nőnek ez sok, de magasan kvalifikált körökben ez nem számít sok pénznek.

2021. jún. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
95%
Mintha az egyszerű melósoknak nem lenne párjuk. De valóban, aki a tindert képzeli a valoság helyébe, azt semmi sem fogja meggyőzni.
2021. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!