Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire igaz az a legenda,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az a legenda, hogy az osztrák/német/svájci nők körében elterjedt, hogy a magyar férfiak mennyire jó pasik?

Figyelt kérdés

Állítólag ezekben az országokban versengenek a magyar férfiakért. Mert elterjedt, hogy jól néznek ki (az ottani férfiakhoz képest sokkal) és nagy a farok méretük, mármint a magyar pasiknak. És ezért ugye versengenek a nők.

Bár a mentalitásról vannak kételyek, de hát itt sem a férfi belső értékeit nézik a nők, hát nyilván kint sem. Az anyagiak meg nem számítanak, mert azoknak az országokban mindenki gazdag, egy minimálbéres is. Jóléti kapitalizmus van, nem vad- és kizsigerlő kapitalizmus mint nálunk.

Ez mennyire városi legenda vagy mennyire képezi a valóságot, hogy a magyar faszikért marakodnak kint a nők, legalábbis ezekben a felsorolt országokban?



2021. okt. 10. 21:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
61%
Én észrevételem szerint előítélet-szerűen lenézik a magyarokat, mert proli csóró népnek tartják, azonban sok jel arra mutat, hogy valóban jobban kedvelik a magyar férfiakat a külsejük miatt. De arról nem tudok, hogy ez tudatosult is bennük, hogy a magyar férfiak jobban néznek ki.
2021. okt. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%
Hát, én nem gondolnám, hogy jobban néznek ki, és nagyobb a farkuk, mint más nemzeteknek. Amúgy meg aki kint dolgozik, általában nem a topmanager, hanem segédmunkás, a helyi nők lenézik az olyanokat.
2021. okt. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
32%

11-es vagyok, csak zárójelben teszem hozzá, hogy a nőkről is ugyanazt tudom elmondani, ami feltételezhetően a férfiakra is igaz: a magyar nőknek a természet adta adottságuk szebb.

Aztán hogy ki mit kezd vele, milyen életmódot folytat, hogyan táplálkozik, az már egy más kérdés, e téren a magyarok rosszabbul állnak, mindkét nem tekintetében.

2021. okt. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
93%
Svájcban lakom 10 éve. A magyar pasikat semmibe nézik, konkrétan átnéznek rajtuk. Még a legrondább helyi nő sem áll szóba velük.
2021. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Vicces kedvedben vagy, de keress mast.
2021. okt. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%

#14


Svájc össze sem hasonlítható a másik kettő országhoz. Svájc és Németország/Ausztria közt a különbség ég és föld, mind mentalitásban mind megélhetésben. A svájciak mindenkit lenéznek, aki nem svájci, még más nyugat-európaiakat is.

2021. okt. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
53%
Egyébként meg ez egyáltalán nem igaz. A magyar férfiakat mindenhol lenézik. De a legeslegjobban a magyar nők nézik le őket.
2021. okt. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Én még ioyet nem hallottam, inkább az ellenkezőjét. Általánosságba véve lenézik a magyarokat. Olyanok vagyunk nekik, mint nekünk a cigányok.
2021. okt. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
75%

ez egy nagy kamu.

Fordítva igaz, a magyar csajokat sok helyen kedvelik.

2021. okt. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
28%

#19


Csak azok kedvelik, akiknek nem jutott a helyi nőkből.

Azok a német/osztrák selejt pasik, akik nem találtak a szintjükről nőket, lejjebb adják és beérik egy magyarral

2021. okt. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!