Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 évesen hol lehet ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen hol lehet ismerkedni huszonéves lányokkal?

Figyelt kérdés

2021. okt. 12. 12:20
A kérdező szavazást indított:
Online társkereső
Közösségi média
Utcán leszólítás
Vendéglátóhelyen
Buliban
Egyéb (Kérlek, írd le!)
17 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. bárhol
2021. okt. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Ott ahol önmagadat tudod adni és van egy nő, aki felkeltette az érdeklődésedet. Sose volt konkrét hely.


Interneten azért könnyű, mert sok a nő, nem feltétlen élő ismerkedés, tehát pl Facebook commentre nem azonnal válaszol valaki egyérdeklősés alapú csoportban. Társkeresőn meg nyílt lapok vannak, ott se feltétlen rögtön jön válasz. Hátránya hogy nagy a verseny és sok eszköz nincsrendelkezésedre mint élőben, pl a hangodat nem hallja.


Utcán leszólítani nehéz abból a szempontból, hogy ki kell tapasztalni, hogy ki nyitott, ki nem. Előnye az, hogy jópontokat szerezhetsz ha valakinek bejössz már azzal is, hogy meg merted csinálni. Rövid interakció eleinte, tehát nem kell disszertációt összehordani, de a figyelmet fel kell kelteni, de abban segít pl az aznapi ruha választásod.


Vendéglátóhelyen és buliban azért könnyű, mert sokszor nyitottabbak, szórakozni mennek az emberek ilyen helyekre, több esély van rá, hogy nyitottabbak az ismerkedésre, főleg ha alkohol is párosul ehhez. Hátrány hogy általában több a férfi, így nagy a verseny itt is, valamint hamár az xdik részeg próbálkozik be, zártabb lehet a kiszemelt.


Munkában és suliban az előny az, hogy sok időt tudtok együtt tölteni, van időd megmutatni ki is vagy valójában, de wz hátrány is. Sokan már azon gondolkoznak hogy mi lesz ha szakítotok, és minden nap látni kell egymást.


Nincs mindenkinek bevált hely, a lényeg, hogyha látsz valakit aki tetszik, oda kell menni. És ne menj helyekre csak csajozási szándékkal, hanem olyan helyeken csajozz, ahol alapból is mennél.

2021. okt. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Bárhol a világban. Én egyszer konkrétan az utcán ismertem meg lányt, akivel kb. 2 nappal később találkoztam is, eljött a megbeszélt helyre.


Nem a "hol" a lényeg, hanem, hogy ismerda "hogyant". Ha azt tudod, akkor nincs gáz. Ha nem, akkor tanuld meg, és ilyen kérdést sem fogsz feltenni, mert megérted, ismerkedni mindenhol lehet.

2021. okt. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Huszonéves lányként csak annyit mondok, hogy mindenhol ha elég bátor vagy. Sajnos az a tapasztalat, hogy nem ilyenek a férfiak. Persze ez mindkét két félen múlik, mert azért az is kell, hogy a lányon látszódjon hogy szabad a pálya.


De ha pl ülsz egy kávézóban, kocsmában, ahol azt látod egy lány sokszor néz rád, szemeztek, akkor igenis tessék odamenni, ha neked is tetszik.


Én a másik oldalról azt tapasztalom, hogy nem mernek akkor se odajönni a férfiak ha már kb 10x egymásra néztünk. Az pedig már nem véletlenül történik.


Meg még annyi ,hogy ne azzal támadd le a másikat, hogy nagyon szép vagy ilyesmi, hanem csak lazán, hétköznapiasan de udvariasan. Szimpatikusnak tűnt, van-e kedve beszélgetni, zavarja-e ha odaülsz vagy ültök ha többen vagytok.

Én pl tökre szeretem, ha pl a barátaimmal ülünk valahol pl iszogatunk és összeülünk így egy random társasággal. Tök jó ismeretségek kialakulhatnak, még ha több nem is lesz a dologból.

Attól ne félj, hogy kinevetnek vagy ilyesmi, mert ha normális embereket fogsz ki, akkor nem fognak, ha meg olyanok akkor ennyit is érnek:))

2021. okt. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Ismerkedni mindenhol lehet, csak nem mindenhol ajánlott...
2021. okt. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Kimaradt az az opció, hogy sehol
2021. okt. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!