Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha teljesen kiábrándít amikor egy pasi ilyen? Vagy van velem valami baj?

Figyelt kérdés

Teljesen vissza tud vetni ha ismerkedek egy olyan pasival akitől nem lennék elájulva, de "azért adok egy esélyt a dolognak" kategóriás a téma.. És akkor elkezd így viselkedni:


Nagyon sokszor ír nekem üzenetet, és nagyon sokat. Megnyitom a messengert akkor ott van egy könyv..


Amikor visszaírok neki akkor mindig rögtön látja az üzenetet abban a pillanatban ahogy lépek ki már le van esve a pont.


Hangsúlyozza hogy tökéletes vagyok és önmagam miatt szeret engem, nem csak a testem vagy egyéb előnyök miatt. Amikor olyat mondok hogy dagadtnak érzem magam vagy ronda az arcom smink nélkül akkor megcáfol


Szeret érzelmes témákról meg a problémáiról beszélni. Nagyon sokat.


Amikor sokáig nem írok vissza neki akkor olyanokat ír hogy "jó látom hogy elfoglalt vagy akkor nem írok többet" könyörgöm... mindenki akkor ír vissza amikor tud. Vagy amikor szeretne.


Kb ilyenek..


félreértés ne essen , az is taszító amikor egy pasin aki érdekelne látszik hogy kicsit se érdeklem és nincs esélyem de ez még szerintem jobban taszító.


Azt nem tudom hogy olyan embernél is taszítana-e aki iránt én is szerelmet vagy fellángolást érzek ugyanis olyan még sosem volt hogy ilyen mértékben szeressek valakit és ő is ugyanúgy szeressen. :D


De a túlzott érzelmeskedés meg nyálzás szerintem akkor is levenne egy picit a dologból.. szeretem azokat a pasikat akik kicsit izgalmasak és nem ilyenek.


Ez normális?


25/n



2021. okt. 13. 12:12
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
20: nézd már meg hogy előtte mit írtak nekem. Talán tűrnöm kéne a sértegetést? Nem fogom!! Egyébként meg jelentettem az ominózus kommentet, megnyugodhat mindenki. Itt ilyen nem lesz.
2021. okt. 14. 10:27
 22/24 anonim ***** válasza:
65%
és akkor mi van? Nem kell lealacsonyodni a másik szintjére
2021. okt. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Az én kérdésem alatt ez nem fog menni! Remélem érthető voltam
2021. okt. 14. 11:14
 24/24 anonim ***** válasza:
70%
bocs, de te generálod azzal, hogy visszafröcsögsz. Fogod, jelented az adminnak...
2021. okt. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!