Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha teljesen kiábrándít amikor egy pasi ilyen? Vagy van velem valami baj?

Figyelt kérdés

Teljesen vissza tud vetni ha ismerkedek egy olyan pasival akitől nem lennék elájulva, de "azért adok egy esélyt a dolognak" kategóriás a téma.. És akkor elkezd így viselkedni:


Nagyon sokszor ír nekem üzenetet, és nagyon sokat. Megnyitom a messengert akkor ott van egy könyv..


Amikor visszaírok neki akkor mindig rögtön látja az üzenetet abban a pillanatban ahogy lépek ki már le van esve a pont.


Hangsúlyozza hogy tökéletes vagyok és önmagam miatt szeret engem, nem csak a testem vagy egyéb előnyök miatt. Amikor olyat mondok hogy dagadtnak érzem magam vagy ronda az arcom smink nélkül akkor megcáfol


Szeret érzelmes témákról meg a problémáiról beszélni. Nagyon sokat.


Amikor sokáig nem írok vissza neki akkor olyanokat ír hogy "jó látom hogy elfoglalt vagy akkor nem írok többet" könyörgöm... mindenki akkor ír vissza amikor tud. Vagy amikor szeretne.


Kb ilyenek..


félreértés ne essen , az is taszító amikor egy pasin aki érdekelne látszik hogy kicsit se érdeklem és nincs esélyem de ez még szerintem jobban taszító.


Azt nem tudom hogy olyan embernél is taszítana-e aki iránt én is szerelmet vagy fellángolást érzek ugyanis olyan még sosem volt hogy ilyen mértékben szeressek valakit és ő is ugyanúgy szeressen. :D


De a túlzott érzelmeskedés meg nyálzás szerintem akkor is levenne egy picit a dologból.. szeretem azokat a pasikat akik kicsit izgalmasak és nem ilyenek.


Ez normális?


25/n



2021. okt. 13. 12:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor olyat mondok hogy dagadtnak érzem magam vagy ronda az arcom smink nélkül akkor megcáfol"



Igen aranyom...pont erre hasznalod fel ezt a szerencsetlen gyereket...egonoveles. nem kell neked normalis kapcsolatra. Kell egy pasi (aki be is nyalja), aki adja a bokokat, onbizalmat ad, mert te ettol erzed jol magad. Neked nem jon be, de olyan jo erzes, hogy valaki, aki felelpsseg es kotottsegek nelkul bokolgat, korbeugral stb



Legyszi keress fel egy pszichologust, mert igy nyerni onbizalmat az kiszuras. Magaddal es a masikkal is.

2021. okt. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Dudalj inkább :)
2021. okt. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
kérdező itt te vagy egyedül a hibás ! Talonban tartod , hülyíted és aztán neked áll feljebb ha szeretne megismerni jobban a másik fél. Gondolom azon gondolkozol, hogy most az egzisztenciás pasival gyere össze aki nem az eseted ,vagy még várj a hercegre .. A leírtak alapján neked is vannak külső , belső hibáid már csak ez eset miatt is..
2021. okt. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Szánalomból leszopod ?
2021. okt. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Úgy mint anno anyád szopta apádat?
2021. okt. 13. 16:46
 16/24 anonim ***** válasza:
Kérdező anyádnak nem engedtem, hogy leszopjon mert féltem a nemi betegségtől, így csak seggbe raktam gumiban. Azt az 5.000,- Ft-ot megérte amit kifizettem neki ezért.
2021. okt. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Te nagyon kisfiú lehetsz.
2021. okt. 13. 19:33
 18/24 Sunshinedoll ***** válasza:

Ez csak azért ábrándít ki, mert a pasi nem jön be.

Ha bejönne, akkor nm zavarna.

Tapasztalatból mondom.

2021. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Igen veled van a baj kérdező

Jól érzed ezt

2021. okt. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
70%

15/19 A kérdező kommentje:

Úgy mint anno anyád szopta apádat?*


Te sem az a nő vagy aki a fehér részről származik.. ilyen egy alapnevelést megkapott c.férfi sem ír, nem hogy nő .

2021. okt. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!