Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van a gykn olyan sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a gykn olyan sok "fekete" vagy "fehér" párkapcsolati kérdés?

Figyelt kérdés

Miért gondolkodnak az emberek "végletekben"?

-Jó lány vagy rossz lány?

-Nagyobb egzisztenciájú vagy kisebb keresetű?

-Alacsony pasi vagy magas pasi?

-Egyetemet végzett, visszafogott lány vagy a középfokú végzettségű de szeximádó nő?

-Sovány nő vagy ducibb nő?

-Pénzköltő vagy önfejlesztő nő?

Sorolhatnám a végleteket napestig! Melyiket válasszam?


Mintha csak a végletek léteznének! Van akinek senki "nem jut" (az itteni írások alapján), van aki meg a végletek szerint "válogat"?!

Ennyire befolyásol mindenkit a társadalmi elvárás?

Számítanak a belső értékek is, vagy az számít mire szavaznak többen?

Nyilván ez csak egy elméleti kérdés, de nekem néha úgy tűnik, mintha mindenki a haveroknak/barátnőknek/társadalomnak akarna megfelelni, úgy választana párt?!

Szerintem az élet nem csak "fekete" vagy "fehér", mint tudjuk ott van még a "szürke ötven árnyalata" is! :)

Ti mit gondoltok erről?

Mielőtt még leírnátok, hogy "hülye incel" vagyok, elmondom, hogy az idősebb generációhoz tartozom, csak érdekel mit gondolnak a fiatalabbak erről a témáról, mert itt elég "érdekes dolgokat" szoktam olvasni!



2021. okt. 14. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Korlátoltak az emberek. Plusz azért sok kérdést sokkal egyszerűbb általánosan feltenni.
2021. okt. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Célirányos kérdés. Valamit szeretek vagy valamit utálok és így igyekeznek kisarkítani a dolgot. Tiszta NER. Vagy benyeled amit lenyomok a torkodon, vagy Sorosista, Gyurcsányista, Brüsszelista vagy aki beengedi a migrásnokat és LBMQT aktivistákat küld az ovodába elbuzulítani a kisgyerekeket.

Emellett kiforgatnak minden szót eltérítve a valós jelentéstartalmától. Aztán megymagyarázzák, hogy Te vagy a hülye. Az incel például az egyik legékesebb példája ennek. Ha valaki a nőknek nem jön be, azonnal incelnek bélyegzik függetlenül attól, hogy az illető csak szerény, vagy antiszociális, esetleg simán csak bunkó, vagy azért nem szűz mert kicsit aszexuális, esetleg már volt szexuális kapcsolata, csak nehezen ismerkedik. Áh! Félre a valósággal, majd ők megmagyarázzák.

2021. okt. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy roncstelep


Tudtok valami jó fórumot ahogy erősebbek a kések a fiókban?

2021. okt. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert nem lehet "kicsit szűznek maradni". Vagy az, vagy nem. Kell vagy nem, akarsz kapcsolatot vagy nem, általában ezek "két lehetőségű" dolgok. Értem én, hogy lehet valaki kicsit gazdag, vagy Mészárosan gazdag is, de szerintem általában kihelenthetjük, hogy a jólszituált ember kelendőbb, mint a hajléktalan. Erre a kettősségre gondolnak, csak nem tudják szépen megfogalmazni. "egy közepesen magas férfit keresek". Szerinted ez hogyan hangozna a nőtől? Nem közepesen magas, hanem magas lesz a kérdésében emiatt.
2021. okt. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert sokan csak így tudnak gondolkodni.
2021. okt. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!