Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A színesbőrű (fekete, afrikai,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A színesbőrű (fekete, afrikai, afroamerikai, jamaicai, surinami, stb. ) lányokkal vagy nőkkel mi a tapasztalata a szexszel kapcsolatban a fehér fiúknak vagy férfiaknak?

Figyelt kérdés

Fiúk, férfiak voltatok már ilyen lányokkal/nőkkel? Hozzátenném én lányként kérdezem ezt.


Nem hagy nyugodni, hogy egyszer hallottam egy fura megállapítást róluk, amit nem részleteznék. Természetesen ez nem volt rasszista, csak az illető volt már színesbőrű lánnyal és bizonyos oknál fogva nagyon nem volt elégedett. De vajon minden fekete bőrű csajjal szemben elégedetlenek a fehér srácok?



2019. febr. 9. 16:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%
Egy finnyás kis pts nek mindegy hogy mi de mindig talál valami kritizálnivalót.
2019. febr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%
Sajnos eddig még nem volt! Pedig szívesen kipróbálnám!
2019. febr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Valakivel nem a bőre miatt jó, vagy rossz szexelni.

A fehér nők között is van aki jó, és van aki rossz! Mint hogy a férfiak egy része tudja hogy mitől elégül ki egy lány a nagyobbrészük pedig nem.

de a véletlen néha segít nekik. Találnak egy olyan nőt, aki megtanulta mitől elégül ki ő, és a partnere!

2019. febr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Fekete afrikaival voltam, nagyon korrekt szexpartner volt kopaszra nyirt puncival. Egyebkent rendszeresen azsiai lanyokkal szexelek mert Azsiaban elek
2019. febr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nos, hogy konkrétabbá tegyem a dolgot és megtudjam, amit tudni szeretnék, az illető srác azt mondta, hogy szexuális izgalom hatására a fekete lányok illata úgymond "különös." Ebben viszont erősen kételkedem, mert a fehér nők között is van ilyen nem is kevés. Hogy véletlenül kifogott egy ilyen fekete csajt az még nem minősítheti az összes fekete nőt a szexben, de azért jó volna más fehér fiúktól és férfiaktól hallani, akik már voltak fekete nőkkel az ágyban.
2019. febr. 10. 09:13
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen viszont van, nem is kell hozzá szexelni, hogy észrevedd. Eltérő bőrtípusoknak az illatuk is más, nem csak a színük.
2019. febr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Csatlakozom a 6. válaszadóhoz. Eltérő rasszoknál (biológiai rasszra gondoloi) eltér a feromon készlet is. Íly más a test illata és másfajta reakciót válthat ki. Van akit egyenesen zavar, van aki nagyon izgatónak találja. Ez is ízlés kérdés.
2019. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ha most szóba került, akkor hogyan lehetne leírni ezt az illatot?
2019. febr. 19. 22:10
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már albánnal és feke lánnyal is, roma lánnyal is nem tudom mennyire számít, semmi különbség nem volt a fehérekhez képest, akivel kevésbé volt jó az sem a bőr szine miatt volt
2019. febr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Fekete partneremnek a testalkata volt más és a szája. Jó volt. Különleges. Illat változást nem tapasztaltam.
2019. febr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!