Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért olyan rendkívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért olyan rendkívül elutasítóak az Incelekkel szemben, amikor nem ők csalják meg őket és nem ők bántalmazzák őket a kapcsolatokban?

Figyelt kérdés
Itt a fórumon úgy tűnik, hogy rajtuk vezetik le a feszültséget,pedig az Inceleknek van a legkevesebb közük a nőkhöz.

2021. okt. 15. 17:17
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
82%

Én nem vezetem le a feszültségem senkin, de a nőgyűlölőknek simán visszaszólok a mocsok szövegeik miatt. Undorítóak vagytok.

Ja és nem csalt meg vert soha senki mert Férfiakat választok. Titeket meg senki. Érdemes lenne elgondolkodnotok az okain (ami nem az hogy nincs kockafejetek meg lapátállatok, meg a jóégtudja még mitek).

Az meg külön vicces, hogy az írásaitok alapján pont ti lennétek azok akikkel minden nő csak rosszul járhatna. Ontjátok magatokból a megcsalás normális szövegeket (főleg kiskorú lányokkal mert ugye 23 felett egy nő már vénasszony), meg a hímsoviniszta baromságokat arról hogy hol a nő helye, hogy kéne megverni és bekussoltatni, a védekezés az az anál vagy szedjen tablettát. És halál komolyan nem értitek miért nincs nőtök, annyira ostobák is vagytok.

2021. okt. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
92%
Az morális ertelemben nem pozitívum, hogy valamit azért nem követsz el, mert nincs rá lehetőséged. Ha nőnek a közelébe se kerülsz, ezértfizikailag nem bántalmazod, az nem erény. Pláne, ha közben amúgy incelként fröcsögsz rájuk, és megy a verbális agresszió ezerrel.
2021. okt. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
88%
Nem ők bántalmaznak minket? Dehogynem, egész nap itt meg egyéb fórumokon szidják a nőket, az is bántalmazás, durva és indokolatlan mocskolódás.
2021. okt. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
84%

Engem sem csaltak meg, se nem bántalmaztak és nem kellett ehhez “incelt” választanom. Egyébként ezzel a szóval nem is találkoztam, csak itt, szóval sosem voltam elutasító velük szemben, hisz nem tudtam, hogy léteznek :D Ha valaki azt mutatta, hogy kevesebbre tartja a nőket, vagy azt gondolta h a “konyhában a helye” akkor elkerültem, de ez azt hiszem érthető.

Egyébként nem tudom, hogy az incel egyenlő e azzal a gondolkodás móddal, hogy a nő és a szex alanyi jogon jár és ki kéne rendeltetni minden férfinak egy nőt. Mert én csak őket kerülném el nagy ívben, nem a kinézetük/pénzük/munkájuk, hanem a gondolkodásuk miatt. És ha van olyan férfi aki nem így gondolkozik, de se nem csal meg vagy bántalmaz, miért választanám azt aki egy elképzelt világban él és irreleváns módon gondolkozik a nőkről és h milyennek “kell lenniük”?

2021. okt. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
81%

",pedig az Inceleknek van a legkevesebb közük a nőkhöz."


És ez jobb ha így is marad! Gondolj bele..rengeteg alacsony, kopasz, alacsony keresetű, előnytelen kinézetű, kövér férfinak van barátnője illetve felesége és gyereke.

Az, hogy ti nem kelletek, ott valami más lesz..és lemerem fogadni hogy a belsővel lesz valami.

2021. okt. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
86%

Az oldalon azt lehet tapasztalni, hogy az incelek a nőkről tárgyiasító, szexista, undorító stílusban nyilatkoznak. Nem ritka, hogy a jogaikat akarják elvenni, csak hogy puncihoz jussanak. Nyilván az egész nevetséges, de az ilyen megnyilvánulások után miért csodálkoztok, hogy gyűlölnek titeket?

Arról nem is beszélve, hogy csak azért mert nem követsz el ilyen alap dolgokat, még nem lesz automatikusan jó ember. Én sem öltem embereket, de ennyi alapján még nem biztos, hogy jó ember vagyok. Ahhoz valami jót kell cselekedni, a rossz dolgot meg nem tétele nem elég.

2021. okt. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
85%
*irreális
2021. okt. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
87%
De, pont ők azok, akik ha egyszer nőhöz jutnak, akkor szemét módon viselkednek, és amint esélye van, félre is fog dugni, és még csak nem is érti, mi ezzel a baj.
2021. okt. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
90%

Lehet, hogy a nőknek nem ártanak. Mert tényleg nincs közük hozzájuk.

Sokkal rosszabbak. Elliot Rodgers életének olvass utána. Utána beszélgethetünk tovább...

2021. okt. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
86%

Azért nem csalnak meg max. senkit, mert nincs kapcsolatuk.


Egyébként némelyik (nem mindegyik) simán megöl nőket, csak mert nők.

2021. okt. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!