Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők volt már dolgotok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők volt már dolgotok olyan férfival akit gyerekkorában bántalmazták a szülei? Milyen problémák merültek fel az ilyen kapcsolatokban?

Figyelt kérdés
Volt esetleg bármiféle negatív vonzotta a kapcsolatotokra nézve? Egyáltalán mikor mondta ezt el nektek?
2020. ápr. 6. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Megfelelési kényszeres kullancs volt. Tipikus jógyerek effektus volt, nekem is úgy táncolt volna, ahogy fütyülök és földhözverte magát, ha szerettem volna magamban lenni pár órát, csak ebben rohadtul nem volt semmi férfias, szóval hamar vége is lett.


Párom is ilyen családban nőtt fel, rajta pl ez nem látszik ennyire. Törődő és végtelenül rendes, nem akar az apjára hasonlítani

2020. ápr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen, a volt férjem. Tudtam róla, sajnáltam, szerettem. Kötődési problémái voltak, tőlem mindig a maximum szeretet és törődés szipolyozta ki, de ő maga csak az elején volt odaadó és törődő, nála ez szépen elhalt amikor nőként rámunt, de a törődés az neki járt. A végén úgy viselkedett mint egy kamasz gyerek, szex nem volt, bezárkózott a kisszobába gépezni, duzzogott, alig szólt hozzám ha olyanja volt, mégis elvárta, hogy én feltétel nélkül szeressem. A válásnál is be volt sértődve. Teljesen átment olyanba, mintha a fiam lenne és én kidobnám otthonról, de komolyan.
2020. ápr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Igen, az exférjem. Az apja verte, alkoholista volt.

Következmények: betegesen összenőtt kapcsolat az anyjával, soha el nem szakadó lelki kötelék; kifelé mutatja, hogy ő mennyire magabiztos, sikeres, boldog, de belül egy bizonytalan kisfiú, akinek folyamatosan kell a külső megerősítés, hogy ő jó, szerethető (ez flörtök formájában öltött testet főleg); alkoholizálás; hazudozás rezzenéstelen arccal; hűtlenség.


Viszonylag hamar elmondta, de akkor én még nem tudtam felmérni a következményeket, nem tudtam, hogy ennek ilyen nagy hátasa lehet.


33N

2020. ápr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszukat. Úgy látom kicsit törvényszerű az, hogy rossz lesz ez ilyen kapcsolat.
2020. ápr. 6. 10:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen minden emberben nyomot hagy. Azt szokták mondani,hogy amit otthon látott azt viszi tovább. Ha lenne gyereketek,lehet,hogy ő is mindig bántaná. Nekem egy olyan barátnőm volt akinek szülei alkoholisták voltak. Nem foglalkoztak vele,így felnőtt emberként egy rendkívül bizonyításivágyai voltak,szörnyen makacs,0 empátiával és igen csak hajlamos a kicsapongásra. Ha egy családban gondok vannak az kihat gyerek egesz életére
2020. ápr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5 itt félreértés van valószínűleg én nem fogalmaztam elég érthetően mert nem gondoltam, hogy ez fontos. De én vagyok a bántalmazott férfi. Csak azért mondom mert nem bántám a gyerekeimet.

Érdekel hogy mi mindenre kell odafigyelnem egy kapcsolatban, hogy azt ne tegyem tönkre.

2020. ápr. 6. 11:11
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a kettes válaszoló vagyok. Ha dolgozol rajta, pszichológushoz mész vagy foglalkozol önismerettel, sokat lehet korrigálni. Az a fontos, hogy figyeld a saját viselkedésedet. De nem csak te tolhatsz el egy kapcsolatot, más miatt is lehet rossz. Csak gyakori, hogy a bántalmazás nyomot hagy. De ettől függetlenül kívánom, hogy tudj rajta dolgozni és továbblépni. Sok sikert!
2020. ápr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 önismerettel nagyon sokat foglalkoztam és ahonnan kiindultak szerintem nagyon sokat jabultam. A kommunikáció és a hűség egy elengedhetetlen dolog számomra a kapcsolatban. Se agresszív se bántalmazó nem vagyok. Azonban bármit is teszek a gyerekkoromnak vannak lenyomatai az életemben és ezektől egy kicsit tartok. Pláne azok után amiket leírtatok.
2020. ápr. 6. 12:19
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen lenyomatokat észlesz magadon jelenleg?
2020. ápr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Önértékelési problémák, gátlássosság, talán kicsit túl nyugodt is vagyok emiatt unalmas, nincs gondom a párom iránt érzett érzéseimről kell beszélni, de nem szeretek olyan érzéseimről beszélni ami miatt gyengének vagy sebezhetőnek tünhetek. Nekem nagyon sok idő kell, hogy meg tudjak igazán bízni valakiben.

Nagyon sok mindent fel lehetne még ide sorolni.

2020. ápr. 6. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!