Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tindert tényleg felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tindert tényleg felejtsem el, ha nem szexkapcsolatot keresek? A fiúk tényleg csak ezzel a szándékkal regisztrálnak? 26L

Figyelt kérdés

3 lány ismerősömtől is akik fent voltak Tinderen csak rossz tapasztalatokat hallottam, azt mondták nem szabad beleélnem magam a Tinderezésbe, mert nagy csalódás lesz a vége. Kettőjük így is járt, ők sírtak is utána, mert átverte őket a fiú. A harmadik kb 2 évig volt fent, de tapasztalatai alapján mindegyik fiú aki normálisnak tűnt is csak szexet akart volna vagy valami lazábbat.

Tényleg csak ezzel a szándékkal regisztrál oda mindenki? Nekem őszintén szólva nincs igazán kedvem ilyenbe belemenni, de azt sem akarom, hogy hülyítsenek aztán koppanjak.



2021. okt. 17. 16:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%

Én nem azért regisztráltam és nem én lehetek az egyetlen férfi aki kapcsolatot keresett. Egy próbát megér.


32/F

2021. okt. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
5%

Kicsit olyan, mintha a gyakorikérdések fizetne a Tindernek az ingyen reklámért, és fizetett felhasználók írnának ide, ebben a témában.


Annyira tinderes kérdés van itt, hogy az már bőven reklám. Én pl. ezen az oldalon hallottam talán először a Tinderről (nem használom).

2021. okt. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
4%
Vagyis fordítva: a Tinder fizetne a gyakorikérdéseknek.
2021. okt. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
81%

a tobseg tenyleg szexet keres, DE nem mindenki. lehet azert boven olyat is talalni, aki komolyban gondolkozik.

en is itt ismertem meg a baratomat es tudok tobb lanyrol is, akinek onnan lett kapcsolata. tehat probalkozni kell, igen. aki csak szexet akar, arrol altalban mar az elejen kiderul ez es jobb inkabb hagyni.

2021. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
9%
Még valami: nem mondom, hogy ez a kérdés fizetett hirdetés, és, hogy kamu.
2021. okt. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
92%

Én sem azért regisztráltam, sőt jelentős számú nőnél is ki van írva, hogy nem egy éjszakásat/szexkapcsolatot keresnek.

Amúgy az összes társkeresőn rengeteg olyan hapsi van, akik egy tüzelő szukát is megb...nának, szóval készülj fel, hogy a netes ismerkedés során sok ilyenbe fogsz belefutni. Tök mindegy, hogy Tinder vagy más, az lesz a dolgod, hogy a sok selejt között szűrd ki a neked megfelelőt. Amúgy ha kellően felkészülten fogsz a dologba, akkor csak nyerhetsz, veszteni nem fogsz. Kb. olyan a Tinder, mint egy ingyen lottó, ami bármikor bejöhet. De azért ne erre alapozd az életed.

33F

2021. okt. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
26%
ahol konkrétan fényképek húzásával válogatnak, ott szerinted mire játszanak az emberek?
2021. okt. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
90%
7: miert, szerinted ha eloben odamesz valakihez, aki a kulsejen kivul mi alapjan szelektalsz? amugy a vonzalom MINDENNEK az alapja, ne alszentkedjunk mar.
2021. okt. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
87%
7: Van adatlap is, azt is el lehet ám olvasni... Én pl. el szoktam. Lett is már kaocsolatom Tinderről (nem szexkapcsolat)
2021. okt. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
79%

Van ott is normális férfi, de nagyon nehéz kiszűrni, és sajnos a legtöbb nőnek a rendes férfiak nem mindig kellenek, bár persze van kivétel.

Azt tudom javasolni hogy próbáld figyelni az apró jeleket, mert mindig az árulja el valójában hogy ki is az adott férfi igazán.

De így is nehéz dolgod lesz mert hajlamosak a férfiak hazudni szinte mindenben hogy elérjék a céljukat, és ezt akár évekig képesek csinálni míg szép lassan tönkre nem tesznek.

Én nagyon sajnálom a mai nőket mert bár rengeteg lehetőségük van, abból kiválasztani a normális, szerető férfit, majdnem hogy lehetetlen.

Én sokszor szembesülök azzal hogy annyi csalódás érte a nőket a rengeteg hazug és szélhámos férfi miatt, hogy ha egyszer valahogy találkozik mégis egy rendes férfival, már nem tud hinni neki, bármit is mondjon.

Én folyamatosan ezt élem meg, mert hiába próbálom meggyőzni a nőket, sajnos egy kalap alá vesznek engem a többi férfival.

Szomorú ez az egész, mert ennek a jelenségnek a normális nők és férfiak a vesztesei, akik szenvednek és magányosak.

Remélem te megtalálod a boldogságot a kedves, figyelmes férfi mellett :)

2021. okt. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!