Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tindert tényleg felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tindert tényleg felejtsem el, ha nem szexkapcsolatot keresek? A fiúk tényleg csak ezzel a szándékkal regisztrálnak? 26L

Figyelt kérdés

3 lány ismerősömtől is akik fent voltak Tinderen csak rossz tapasztalatokat hallottam, azt mondták nem szabad beleélnem magam a Tinderezésbe, mert nagy csalódás lesz a vége. Kettőjük így is járt, ők sírtak is utána, mert átverte őket a fiú. A harmadik kb 2 évig volt fent, de tapasztalatai alapján mindegyik fiú aki normálisnak tűnt is csak szexet akart volna vagy valami lazábbat.

Tényleg csak ezzel a szándékkal regisztrál oda mindenki? Nekem őszintén szólva nincs igazán kedvem ilyenbe belemenni, de azt sem akarom, hogy hülyítsenek aztán koppanjak.



2021. okt. 17. 16:42
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
55%
A férfiak legjobban kinéző felső 10% -a csak azt keres igen. A többi 90% nem.
2021. okt. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Kérdező: Én például 5 éve nyomkodom a tindert és hasonlókat, de egy beszélgetésig sem sikerült senkivel eljutni. Ki van írva, hogy komoly kapcsolatot szeretnék, de nem úgy tűnik, hogy ott a nők azt keresnék....


#8: Ezt gondold át még legalább egyszer! Élőben eleve olyan helyen vagytok pl koncert vagy könyvtár ahol van közös közeg, hasonlóság. Már tudod, hogy ugynanazt a zenét szereti mint te, vagy ugyanott azt tanulja amit te, stb. Neten max annyit látsz, hogy ő is szeret sétálni és ő is társat keres. Nem ugyanaz.

2021. okt. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

22: igen, de mondjuk az utcan vagy a metron vagy egy random szorakozohelyen mi a kozos pont?! engem csomoszor szolitottak mar le utcan, kapaszkodj meg(!): pusztan a kinezetem alapjan.


egyebkent meg te hasznaltal tindert valaha vagy latatlanban okoskodsz? pl. itt is lehet ‘kedvenc’ zenet hozzarendelni a profilodhoz vagy kiirni, hogy hol tanulsz, mit olvasol, kitenni egy kepet a hobbidrol, es akkor mindjart ugyanugy megvan a kozos pont.


ha eloben egy koncerten leszolitasz valakit, azt is. kulseje alapjan valasztod ki. tehat nyilvan nem a 100 kilos, pattanasos, zsiroshaju tokas lanyhoz mesz oda, hanem a csinos, vekonyhoz, pedig hat a csunyacskaval is egyezik am a zenei izlesed.

2021. okt. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
ja most nezem a kommented elejet. ha 5 ev alatt a beszelgetesig se sikerult senkivel eljutnod, akkor ugye nem hiszed el azt komolyan, hogy ennek egyetlen oka, h kiirtad, komolyat keresel. lol. NEM ez az ok.
2021. okt. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Tinder 99%ban nem kinézet alapú? Csak kérdezem
2021. okt. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 VincentLaw ***** válasza:

#22 cipőjében járok én is, annyi különbséggel, hogy azért néha el szokott jutni 'beszélgetésig' is a dolog. Az már más kérdés, hogy nem tudnak kommunikálni, vagy tőlem várják el, hogy a beszélgetést fenntartsam.


Szóval összegezve, én is 5 éve vagyok tinderen, meg egyéb társkeresőkön, nekem is egy hosszabb kapcsolat lenne a cél, mégis az van, hogy a kutyát nem érdeklem az ellenkező nemből. És ilyen kérdéseknél mindig felmerül bennem az a kérdés, hogy mégis akkor kikkel ismerkednek a kérdésben szereplő lányok, hogy folyamatosan felültetik őket? Már csak azért is kérdezem, mert az én esetem nem csak egyedi eset, mert a közvetlen környezetemben kapásból tudok mondani 4 srácot, aki szintén komolyat keresne, és hasonló tapasztalatai vannak, mint nekem, vagy mint a #22-nek.

2021. okt. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
23: Mint mondtam, minimum 5 év tinderes tapasztalatom van, de úgy látom szándékosan ferdítessz. Azt kéne látnod, hogy mondjuk egyetemen az előadás után ha elkéred a jegyzetét vagy megbeszélitek milyen szenya a tanár és ebből elindul egy kommunikáció, az tökre nem ugyanaz, mintha látsz egy fotó mellett egy "hessteg BME" feliratot!
2021. okt. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

27: nyilvan nem, de en ezt nem is vitattam. csak annyit allitok, hogy tinderen se pusztan a kulso alapjan szelektalsz, legalabbis nem kotelezo.

illetve valakinek egyszeruen nincs mas lehetosege, mint online ismerkedni. hogy a peldadnal maradjak: en pl. olyan szakra jartam, ahol csak lanyok voltak, talan egy-ket fiu, de azok emlitesre se meltoak. hozzam ki jott volna oda a jegyzetemet elkerni? senki.

2021. okt. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Nekem kézimunka is elég Tinderről :D
2021. okt. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Vannak olyan jó nők, akiktől nem csak szexet akarnék, hanem kapcsolatot, de azok meg velem nem akarnak kapcsolatot.
2021. okt. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!