Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kidobnatok a baratnötöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobnatok a baratnötöket vagy elttarsatokat ha olyan lenne a termeszete hogy ha valami nem tetszik neki es epp olyan kedve van akkor egyböl ordit?

Figyelt kérdés
Azt hiszem a kerdes egyertelmü:)

2017. nov. 5. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Ilyet meg sem tűrnék a közelemben...
2017. nov. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Heart of Darkness ***** válasza:
96%
Egy idő után szerintem szakítanék, hogyha nem változtat ezen. Én nyugalmat szeretnék a párkapcsolatomban, nem tudnám elviselni, hogy folyton rossz emlékeket idézzen fel a barátnőm viselkedése és természete.
2017. nov. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha férfi lennék, persze, sőt össze sem jöttem volna ordibáló nővel. Iszonyatosan idegesítő és kiábrándító lehet. Te csendes vagy?
2017. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen!


Nagyon rossz ez a nem tudod eldönteni hogy mire számíthatsz-e éppen nála, hogy melyik pillanatban kattan el az agya (akár az agressszivitás szintjéig), mikor előtte nem sokkal abszolút jókedve volt. Ilyen nagy mértékű hangulatváltozásra képes természetű emberrel volt tapasztalatom, és köszönöm, nem akarok èn is miatta a padlóra kerülni...

2017. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hamar vége lenne a kapcsolatunknak, mivel én olyan családból jövök ahol nagyon sok volt az ordibáló nő (és férfi is), én pedig emiatt utálom az egészet, nincs szükségem arra a "temperamentumos" stílusra.


Ezalól kivételt képez, ha van funkciója, szóval nem valami piti kis ügy, hanem tényleg olyan, hogy az már túl sok neki. Én is csak akkor emelném meg a hangom, ha már nincs más választás, mert se hall, se lát csak őrjöng. Persze, ha ez gyakori akkor sem lennénk együtt sokáig, mert nem jönnénk ki jól. Nekem az ilyen "kalandokra" nincs szükségem az életben.

2017. nov. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Én a barátomat dobnám ki, ha így tudna csak írni...
2017. nov. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Nőként írom: igen. Nem lehetne komoly kapcsolat köztünk. Biztos vagyok benne, hogyha ilyen lennék, engem is kidobott volna a párom (most már a férjem) már a kapcsolatunk legelején. Egyikünk sem kiabálós típus. Ha valami gondunk van, azt inkább normális hangnemben megbeszéljük egymással. Nálunk ez működik. Az ordibálás nem működne. De az öcsém szereti úgy eldönteni a vitát, hogy annak van igaza, akinek nagyobb a hangja. És ő tud ordibálni. De mivel nem vele élek, nem zavar. A férjem egyszer hallotta, hogy velem ordibál az öcsém. Én nem kiabáltam vissza, nem stílusom. A férjem szólt, hogy "akkor most azonnal indulunk", és otthagytuk a tesómat. Nem ordítottunk vissza, értelmèt nem láttuk, csak szó nélkül otthagytuk. De ordibálós emberrel nem tudnék együtt èlni. Sem én, sem a férjem.
2017. nov. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha már az elején ilyennek ismerném, össze se jönnék vele.

Persze a párom időnként ordibál, inkább morgolódik, mondja a magáét, de legalább nem velem, nem máso vezeti le, csak hagyo hogy mondja ki, adja ki magából kb 2-3 prc alatt ez lezajlik és olyan jól lenyugszik tőle hogy utána hetekig semmi probléma nincs vele.

Eleinte ez nem tetszett, és akkor visszafogta magát, de attól viszont nagyon feszült lett, rosszul is volt, illetve akkor mindenen szinte felkapta a vizet, csak visszafogta, pedig láttam rajta hogy gond van. Leültem vele, és beszéltünk erről, rájöttem hogy neki akkor jó ha rögtön kiadja magából, igaz nem ordít, csak hangosan mondja a magáét, akkor elnézem neki csak adja ki magából, káromkodjon, vezesse le és utána annyira lenyugszik hogy sokkal jobb vele.

2017. nov. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Huhúúú. Párommal soha nem ordítok, szerintem 10 év alatt egyszer ha volt arra példa, hogy felemeltem a hangom, de akkor is segítségért kiáltottam, csak nem esett le neki, hogy tényleg jöjjön.Ellenben: a gyerekeim mióta megvannak, na, azóta nincs olyan két nap, hogy ne ordítanék. El nem képzeltem volna magamról. Soha! Tök szelíd vagyok. De egyszerűen két óvódás a reggeli órákban, és nhéa amúgy is olyan szinten tudja fel.bni az agyamat, (és ahogy hallom a szomszédban másét is) hogy azt el nem képzelném, Mikor indulni kéne, munkába, öltözni, és richtig h. tök más tcsinál. És ezerszer döntöm el, hogy nem fogok ordíani, de végül csak sikerül olyanokat tenniük, néha direkt. Szóval az ítélkezésben már óvatos vagyok. De párkapcsolatban nem ordibálunk egymással.
2017. nov. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azonnal, idegbeteg pitsákkal nem kezdek, nem vagyok én hülye.


34ffi

2017. nov. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!