Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják, hogy ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy ez a fórum az incelekkel van tele, amikor éppen fordítva? Sikertelen, férfiellenes nőkkel van tele?

Figyelt kérdés

Ha valaki ír egy incel választ (nem helytelenül) több tíz negatív értékelés jön a válaszra.


Ha csak egy olyan választ ír, amiben az van, hogy nem hagyja magát, nem lesz csicska, kiáll magáért egy férfi, akkor is.


Egy nő bármit csinál neki mindig igaza van ezen a honlapon, több tucat felpontozás jön a válaszaira.

Még szép, hogy kiáll magért, ne is hagyja magát.


Ha egy férfi áll ki magáért, akkor erőszakos, pszichopata, incel, stb..


Az ilyen nők válaszai több tíz felpontozást kap. Az ilyen férfiak válaszai több tíz lepontozást.



Akkor ezen a holnapon nem inkább sok gyúlölködő beteg nő van mint incel férfi?


Miért mondják hogy itt a beteg lúzer incel férfiak tobzódnak?

Nagyon úgy tűnik, hogy sokszorosan kevesebben vannak.



2021. okt. 18. 00:17
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
78%
Itt mindkettőből extrémből sok van, és mindkét oldal a másikat veszi észre.
2021. okt. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
95%

"nem hagyja magát, nem lesz csicska"


Tudod, aki nem "csicska", annak eszébe sem jut ilyent leírni.

2021. okt. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
89%

Nem igazán értem a kérdésed. Nem értem mire is vagy kíváncsi. Provokálni akarsz? Oké, de kit és miért?

Mi az, hogy kiáll magáért?

Én férfiként hogyan állhatok ki magamért egy névtelen oldalon? Mondjuk nekem legalább a felhasználónevem itt van, szóval rajtam számon lehet kérni bármit, amit írtam ez alatt a név alatt. Tehát minimális felelősséget vállalok még így, névtelenül is.

Férfiellenes nők? Hol látsz te ilyet? Komolyan érdekelne, mert én nem ezt látom. Képzeld, érdekesnek tartom, mikor válaszolok egy kérdésre és egy nő rám is ír utána. Aztán pár perc múlva már bikinis képeket küld. Férfiellenes nő?? Kérlek... Mikor egy nő úgy küld magáról pucér fotót, hogy csak finoman utalok rá, hogy érdekelne?? Mikor egy nő úgy küld magáról sima, átlagos képet, hogy csak szeretném meghallgatni a problémáját, amit kérdésben nem mert kiírni?

Szerintem nem ugyanazt az oldalt használjuk. Itt rengeteg nyitott nő van. Rengeteg kedves nő van. Rengeteg perverz nő van. Aki még itt se tud legalább beszélgetés erejéig nőt találni magának, az komolyan nézzen magába és gondolkodjon el az életén...

2021. okt. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
21%
Tobzódnak itt a selejtes entitàsok sajnos, annyi hogy a club incelnek jóval nagyobb a hangja
2021. okt. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
89%
Uncsi
2021. okt. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
41%
Sajnos ezen az oldalon mindkét csoportból jelen vannak..
2021. okt. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
1%

Az incelek többsége úgy van vele, hogy ideír párat, aztán otthagyja a fórumot.


A nők viszont ittmaradnak hosszú távon dislike -olni meg bs válaszokat írni.

2021. okt. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
89%

Nem a gyk unatkozó trollokkal akik kamu kérdéseket találnak ki es legtöbbje fogalom zavarban szenved.


Az incel fogalmával sem vagytok tisztába és azzal sem hogy ki találta ki ezt a szót és hogy miért.


1993 Alana aki rájött, hogy biszexuális es sajna amit ő képviselt és amivé lett miután 2000-ben abbahagyta teljesen más volt, utána lett necces a dolog, annyira hogy manapság már bizonyos országok terror fenyegetettsegnek tartják az incel mozgalmat mert tömeggyilkosság is volt 10 ember halt meg emiatt az emberek miatt.


Az angol szó jelentése önkéntelen cölibátus es azokra mondják akik csak szextárgynak tekintik a nőket.

2021. okt. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
19%
* Nem! A gyk unatkozó trollokkal, akik kamu kérdéseket találnak ki és legtöbbje fogalom zavarban szenved.
2021. okt. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
92%
Tegyük már tisztába a dolgokat: attól egy nő nem férfigyűlölő, hogy lepontozza az idiótaságaidat, vagy hogy neki tetsző férfival akar párkapcsolatot. Ezt ismételgesd magadban sokszor. Tovább megyek, hogy sokkoljalak: az nem feminizmus, hogy ha mindketten dolgoztok, a házimunka fele-fele, hanem józan ész és logika.
2021. okt. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!