Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen okai lehetnek annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek annak, hogy a lányok az egyetemen sem szólak hozzám?

Figyelt kérdés
Olyan karon tanulok aminek a 90%-a lányokból áll és nem is szólnak hozzám, nem értem miért. A többi fiúval szoktak beszélgetni de velem soha nem állt szóba egyetlen egy lány sem a 24 évem alatt.Maximum csak köszönőviszonyban vagyok velük.Nem értem miért nem mutatnak semmiféle érdeklődést felém, de nem csak itt, sehol máshol sem, egyszerűen úgy viselkednek mintha ott sem lennék, kissé elszomorít, hogy senki sem talál vonzónak, teljesen levegőnek néznek. Soha nem tudtam velük beszélgetni és inkább nem is erőltettem azt ami nem megy hiszen csak kinevettettem volna saját magamat.

2021. okt. 18. 21:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Miért mutatnának érdeklődést?
2021. okt. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Ha ilyen nagy a lány arány akkor valószínűleg nagyobb a női összetartás, mivel egyszerűbbnek találják a lányokkal való barátkozást, mint a fiúkkal. Ez nem jelent semmit.

De amúgy nem feltétlen baj, ha nem szaktársak közül nézegetsz. Ha esetleg kialakulna valami, aztán mégse jön be, elég kínos szituk felé nézhetsz.

2021. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az ismerkedést azt nem erőltetem. Csak kellemetlenség lenne belőle.
2021. okt. 18. 21:16
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

Lehet szürke kisegér vagy.

Ha nem vagy vonzó akkor is nyitnod kellene .

Helyedben építenèm magam , legalább a test meg a ruha legyen rendben

2021. okt. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Próbálsz velük beszélgetni? Csinálsz bármit, amivel felkelthetnéd valakinek az érdeklődését? Vagy csak ülsz csendben és várod, hogy majd valaki odamenjen hozzád? Ha te nem nyitsz a többiek felé, akkor ne csodálkozz, hogy senki nem foglalkozik veled.
2021. okt. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem szoktam velük beszélgetni. Valamilyen oknál fogva soha nem tudtam a lányokkal értelmesen beszélgetni. A közelükben mindig is feszült és zavart voltam. Olyankor teljesen lefagytam és nem tudtam mit mondani.
2021. okt. 18. 22:48
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

De ha te nem is próbálsz velük beszélni, ráadásul a kisugárzásodból is az jön le, hogy zárkózott és feszült vagy, miért csodálkozol, hogy nem veled barátkoznak? Ez nem a lányok hibája. Mindenki szívesebben beszélget olyannal, akivel jól érzi magát és akivel tud is miről.

Ha szeretnél változást, először neked kell változtatni. Ne a csodát várd.

2021. okt. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Kuka vagy
2021. okt. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
#6 megválaszoltad a saját kérdésed, viszlát
2021. okt. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
31%
Hogy nézel ki? A mai nőknél 90% -ban a kinézeted fog számítani.
2021. okt. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!