Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adom fel mindig a csajozást? Mindig úgy érzem hogy nem fog menni. Nincs bennem kitartás. Sokszor már neki se merek kezdeni ismerkedni Nem tudom hogy miért nincsen bennem kitartás.

Figyelt kérdés
2021. okt. 20. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%

Ha egy kutyába folyamatosan belerúgnak, akkor egy idő után már nem fog odamenni az emberekhez.

Ezt hívják tapasztalásnak és tanulásnak.

2021. okt. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

#1 Kutya lehet vicsorogva közeledik az emberekhez, így jó hogy belerúgnak és elzavarják.


Mi nem kutyák vagyunk, hanem emberek.

2021. okt. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%

2-es, ne fárassz már! 🤦‍♂️

Gyengébbek kedvéért:

Az ember a tapasztalatokból tanul és a tudását felhasználva hozza meg a döntéseit, illetve a tapasztalatai kihatnak az érzelmekre.

Nyilván a kérdező eddigi próbálkozásai kudarcok voltak, a nőkkel kapcsolatban pedig csak negatív tapasztalatot gyűjtött. Így teljesen érthető, ha nem akar újra próbálkozni, mert a tapasztalatai azt mutatják, hogy megint csak rossz eredménye lenne az erőfeszítéseinek.

2021. okt. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

#3 te se fárassz. Ha csak negatív tapasztalatai vannak, akkor valamit sz@rul csinál.


Ha a farkáról készült fotót küldözgeti online, (mert lehet az csinálja) akkor ne csodálkozzon, hogy mindenki elutasítja.


Leírja, hogy "már neki se merek kezdeni"... akkor mégis mit vár?


"nincsen bennem kitartás" - 0 energia befektetéssel akar valamit elérni. Nos a világ nem így működik és egy párkapcsolat se. Nem is lesz senkije, míg így áll a dologhoz.



Én a mostani páromnak 7 hónapot udvaroltam.. addig csak én tettem bele energiát, találtam ki programokat, kerestem őt. És azért én lettem a befutó, így 2 év távlatából elárulta, mert a többség lekopott 1-2 hét után... azok is olyanok voltak mint a kérdező.. csak az ingyen punci kellett volna nekik 0 felelősség vállalás és 0 energiabefektetés nélkül.

2021. okt. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha elkezdek ásni egy árkot és az ásó nyele feltöri a kezemet, akkor nem az a megoldás, hogy nem ásom az az árkot tovább. Bár hogy látom, a ti nézőpontotok szerint az.
2021. okt. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%

Gratulálok, semmit nem tudsz a kérdezőről, még részleteket sem írt, azt sem tudod hány éves, de te már alkottál róla egy teljes negatív jellemrajzot. Ráadásul máris gyalázod, hogy egy lusta, felelősséghárító perverz.

Jó nagy paraszt vagy, koma!

2021. okt. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#1



Magyarorszagon a kobor macskak nem mennek oda az emberekhez.



Itt, ahol elek, leulok egy padra, 5 perc alatt itt terem egy cica a semmibol haverkodni. Ha van nalam kaja, akkor 1 perc.



Az itteni macskak annyiban kulonboznek, hogy tobbseguknek rovid a farka. Nem hinnem, hogy ez lenne az oka, inkabb az, amit az #1 mond :)



37F incel

2021. okt. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Mert csajozádnak fogod fel és nem társkeresésnek
2021. okt. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

#6


Komolyan azt mondod, hogy a kérdező nem felelősséghárító???


Idézem "nem fog menni", "Nincs bennem kitartás", " már neki se merek kezdeni"


Magyarán, annyit se ér neki a bnő, hogy a kisujját megmozdítsa érte. Ha valóban akarna, akkor addig menne míg el nem éri a célt.



A "Ha.."-val kezdődő mondatom pedig feltételezés, nem pedig kijelentés. Hogyha magadra/magára veszi egyből, akkor ezek szerint beletapintottam a lényegbe.


Meg kellene tanulnod szöveget értelmezni "parasztozás" helyett. Kimondani az igazságot, hogy nem csinál valamit jól, mióta "parasztság"?

2021. okt. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9



Van, ahonnan mar nem lehet nyerni....



37F incel

2021. okt. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!