Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi pénzt "eszik" havi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt "eszik" havi szinten egy középkategóriás golddigger?

Figyelt kérdés
Nem kell nagykirálynőkre gondolni, mint megboldogult Andynk párja, csak olyan mezei golddiggerre.

2019. ápr. 13. 14:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ilyen nő is minimum havi több százezret kolt magára.
2019. ápr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Min. 300.000ft csak a nőre.
2019. ápr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%

Mi van 300000ft mire lehet mégis elkölteni?

Az ilyenek önbizalom hiányosak az biztos

2019. ápr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Erre gyűjtesz vagy mi?
2019. ápr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Ugyan nem vagyok golddigger, meg középkategóriás sem, de havi nettó 200-at minimum elvárnék. De ha a csajnak lakást is kell fizetnie, meg egyetemet, kaját, ruhát, akkor az már 400-500 ezer havi szinten.
2019. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%
Egy egyszerű barátnő is,nagyon sokba kerül.
2019. ápr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
De őszintén, mit lehet ennyit elkölteni egy nőre? Nem vagyok golddigger, de azért elvárok dolgokat, mégsem hiszem, hogy összeségében elérné a mozi-vacsora-ajándék trió a havi 100-at durvább időszakokban sem. Wellnesselni meg ilyen helyekre nem megy az ember minden hónapban, azt azért szerintem elég hamar meg lehet unni, nagyobb utazásokra meg nincs annyi szabadsága egy középkategóriás életet fenntartó embernek, hogy rendszeresen elmenjen. Szóval nem értem, hova költetek ti a nőitekre 3-500 ezer forintokat? Mit lehet ennyiből venni? Egy fullos minőségi sminkkészlet (szintén nem havi kiadás) meg fodrász meg ilyenek nem kerülnek ennyibe.
2019. ápr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
15%
Egy nő örülhet ha kap havonta 1 csokit meg valami főt kaját ! Azért tanítanak gyerek korban arra , hogy a szándék a fontos ? !
2019. ápr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ismerek egyet O maga szerint nem pénzért van együtt senkivel

Elvárt díjak: albérlet és rezsi 270e Ft

Auto: 27m Ft a listaára, 1 éve van meg neki mondhatjuk havi 500e Ft értékvesztést, néha Bécsbe jár sétálni például meg ilyesmi ezt nem tudom de havi 4-500at felirnek a listára


Ez így számolva alsó hangon 1 millió, és ő még nem pénzért van együtt gazdag férfiakkal. Szerinte...

2019. ápr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Itt nem a nőre való költésről van szó (mozi, vacsora), hanem hogy a nő mennyiért hajlandó olyan pasival lenni, aki nem jön be neki. Minél rondább, öregebb a pasi, annál több. De fiatalabb lúzer pasikat is jól le lehet húzni. Férjem volt kollégája, 30-as programozó srás, de elég szerencsétlen, összeszedett egy elég csinos csajt, aki belekerül neki havi 2-300 ezerbe, az biztos. De legalább büszke, hogy neki milyen jó csaja van.
2019. ápr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!