Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy már nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Október elején volt egy esküvő. Ott megismertem egy lányt. Unokatesom kérdezgette, hogy tetszik e a lány. Mondtam, hogy igen... stb Majd folyamatosan bunszolt, hogy menjek már oda hozzá. Mert neki is bejövők. Csak nem mer ide jönni.

Beszélgetem vele az este folyamán. Sajnos egyéb okból korrában el kellet jönöm. Majd másnap bejelöltem de beszélgetés sorrán hiba beszélgettünk nem éreztem, hogy úgy igazán érdekelném... Néha napján írt. Bocsi nem értem rá írni... Vagy jaj este bealudtam... Egyszer vissza kérdezett, hogy milyen napom volt hogy telt. Valaszoltam de már nem, hogy nem válaszolt de megsem nézte.. (2 hete)... Valószínű, hogy nem érdeklem? Letöröljem vagy várjak még? (Massenger)


2021. okt. 23. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát az írásképed alapján lehet hogy kiábrándult, vagy csak unokatesód beetetett és nem is jöttél be neki már személyesen sem.
2021. okt. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában ezek az eseményen való tetszések a másiknak addig tartanak amíg az esemény. Az adja meg a varázsát és az izgalmát, hogy ott vagytok egy nagy rendezvényen ami csak ideig-óráig tart. Főleg ha egyébként előtte nem is ismertétek egymást és csak látásból jösztök be egymásnak. Kb. A 95%-a ezeknek a tetszéseknek egy átlagos napon az utcán nem jönnének létre.


Magyarul, röviden: aznap este ha felkéred táncolni akkor egy szép emlék lehetett volna (tánc, csók, esetleg ha volt ott szállás akkor egy kaland).

2021. okt. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

Vannak ilyen típusú nők ( sajnos ) - saját tapasztalat


Iràsban:

- alig ír ( most nem óràs eltèrèsekről van szó, hanem akár napos )

- bocs hogy nem írtam: amikor èszre veszi magàt , de többnyire nem tudja kezelni , elfelejti

- nagyon gyenge iràsbeli kommunikàció, gyenge , vagy egyoldalú beszèlgetès

- sose èr rà: "saját magamra sincs időm"


Kérdés, hogy èlőben mennyire volt meg az összhang , mennyire èrezted vele magad jól.

Ha kimagaslóan jól akkor talán èrdemes, ha nem akkor skippeld szerintem , mert màs vilàg

2021. okt. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapig tartott randira hívnom egy ilyen csajt , 2 hét után hagytam volna , de ismerősön keresztül törtènt a dolog , nem akartam hogy megkapjam hogy nekem semmi se jó meg ott volt a lehetőség.


A csaj kicsit "èrdekes" is volt, mikor jobban megismertem , rájöttem , hogy miért viselkedik úgy ahogy - eléggé eltért az àtlagtól

2021. okt. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Igazából jót beszélgettünk. Sokat nevetet meg minden. De akkor lehet a "skippelés" mellett döntök. Ahogyan a 3. válaszoló le írta.

Nekem se sok időm van. De amire szeretnék mindig szakítok...

Igazából már túl ledültem rajta vagy is inkább elfogadtam, csak kíváncsi voltam, hogy kívülről más mit gondolna.

Mégegyszer köszönöm a válaszokat.

2021. okt. 23. 10:06
 6/10 anonim ***** válasza:

#3 voltam


Hát igen sajnos , ha a màsik fèl bàrmilyen indokból nem tud mèg az alapokra sem időt szànni, szerintem felejtős


Elhiszem hogy dolgozik, és keményen dolgozik.

Elhiszem hogy dolgozik és kemènyen dolgozik és egyetemre is jàr.


De ne *assza màr meg a jó èg hogy nem bír napokig írni 2 db mondatot.


Nagyon elgondolkodom azon , hogy az ilyen nőknek milyen èrzelmi vilàguk lehet, milyen lehet velük kapcsolatban lenni.


"Mèg magamra sincs időm" - akkor egyàltalàn mit vàrsz a màsiktól, meg a kapcsolattól, írni nem bírsz , találkozni meg könyörögni kell.


Jól felhúztam magam 😤

2021. okt. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ne idegesitsd fel magad ilyenen.

Ezt a világot éljük.


Rengeteget dolgozok én is. A heti össz alvás nem éri el a 8 órat nem hogy a napi... Munkahelyről megyek a másikra.

2021. okt. 23. 10:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy mindenkinek arra van ideje, amire szakít. Tehát ha lenyom mondjuk napi tizenkét órát, akkor is tart néha szünetet. A mosdóban, vagy egy kávé mellett pont egy percig tart elküldeni a másiknak egy mondatot, annyi idő, amennyibe kerül a Facebookon megosztani bármit.
2021. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tanulság, hogy élőben kell a kap csomagot fenntartani nem a virtuális térben. Hívd el randira, ismerjétek meg egymást!
2021. okt. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kapcsolatot
2021. okt. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!