Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek lehetséges-e úgy...

Szerintetek lehetséges-e úgy vonzalmat kelteni egy olyan nőben(húszonéves), akivel érzelem kifejezően beszélünk? Nők véleményére lennék kíváncsi, min.20éves kortól..?

Figyelt kérdés

Helyzet ismertetése:

Csak barátként beszélgetünk(én szeretnék vonzalmat kelteni)

Lehetséges-e az, ha pl egy élményt érzelemkifejezően mesélek el neki?

pl.:ha ezt a képet nézem, úgy érzem hogy teljesen megnyugszom és egyfajta melegség járja át az egész lelkem, amitől úgy érzem, hogy itthon vagyok, bátran megnyílhatok... stb.



2021. ápr. 11. 19:09
 1/9 anonim válasza:
Szerintem ez úgy fa$zság ahogy van. Önmagadat kellene adnod, nem pedig hatásvadász szöveggel manipulálni a kiszemeltedet. Tuti hogy erőltetett lesz, a csajok pedig elég jól megérzik ha valaki szerepet játszik. Ha egy, önazonos, zsigerből pimasz,még elviselhetően bunkó stílusod lenne azzal hamarabb bejutnál a bugyijába,ez teljesen biztos.
2021. ápr. 11. 19:23
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy ez hozzám közel áll ez a beszéd..tehát nem erőltetésről lenne szó.Hanem természetes és öszinte leírást adnék a dolgokról.(köszönöm a válaszod)
2021. ápr. 11. 19:27
 3/9 A kérdező kommentje:
Természetesen, nem a semmi ől hanem meg van hozzá a beszélgetés hangulata is.
2021. ápr. 11. 19:30
 4/9 anonim válasza:
Nem lehetséges. Csak ettől nem fog hirtelen halálosan belédszeretni :D
2021. ápr. 11. 19:31
 5/9 anonim válasza:
A nők úgy működnek, hogy vagy igen, vagy nem. De tényleg. Ha összeilletek meg veled akar lenni, akkor az az első pillantásnál eldől. Nincs olyan, hogy "ehhh, most nem, de ha kitartasz, akkor majd egyszer igen..." nem! Ilyen nincs. Vagyis lehet nagynehezen rövid időre beadja a derekát, de örök sose lesz. Szóval ha ő nem akar többet most, akkor később se fog. Sajnos ilyen ez. :(
2021. ápr. 11. 19:50
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :-D

Nyilván, nem erre gondoltam, h majd hirtelen belémszeret..hanem hogy érzelmeket váltson ki belőle.

2021. ápr. 11. 19:50
 7/9 anonim válasza:
Értelek 6-os, de azt se fog. Tényleg. Furcsán működnek a nők, dehát ez van. :/ Ettől függetlenül, ha majd egynek kellesz, akkor annak majd nagyon kellesz. 😁 Szóval hajrá! Kitartást, bró! ✊
2021. ápr. 11. 19:52
 8/9 anonim válasza:

Jól szétoltottak. :D


Ha te alapból is ilyen típus vagy, és szívesen írsz így, önazonos, nyugodtan.

Ezt azért merem mondani, mert én is kicsit ilyen vagyok, nekem nyitottabb és természetesebb lesz a beszélgetés, ha a saját hangulataimra, érzéseimre formálhatom a mondandóm.

2021. ápr. 11. 19:59
 9/9 A kérdező kommentje:

Mindenkineknköszönöm.ag eddig hozzászólásokat is(jöhetnek még )

Igen, úgy gondoltam, hogy önazonos módon, nem erőltetve.

Én azt gondolom, hogy így a másik fél is(nő), jobban bízik érzelmek terén, és jobban megnyílik, mivel átérzi azt, amiről beszélek.Nem csak informálódhat, hanem élményben részesül(öröm, izgalom,stb.)

2021. ápr. 11. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!