Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Idősebb hölgyek! Mit javasolná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb hölgyek! Mit javasolnátok egy húszas évei végén járó, párt kereső nőnek?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy a tapasztaltabb nők milyen párkeresési tanáccsal látnának el? Mire figyeljek oda egy férfinál, pl. a randizós korszakban, aztán később?

Nyilván nekem is vannak tapasztalataim, de az idősebbek tanácsa mindig hasznos.



2021. okt. 23. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra figyelj, hogy jól érezd magad, és hogy tudjatok beszélgetni. Semmi extra nincs 20-30 éves tapasztalattal sem, csak annyi, hogy ne menj bele olyanba, ami tudod, hogy nem fog működni. Sok apró dolgon lehet változtatni, ha erre nyitott a másik; ha rábólint és nem történik semmi, akkor nem is fog. Neked kell eldönteni, hogy ez belefér -e, de akkor ne piszkáld vele feleslegesen.
2021. okt. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudd, hogy mire vágysz és abból ne engedj. Csak olyanban köss kompromisszumot, ami nem teher számodra.
2021. okt. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Csak szerelemből válassz párt. Soha ne add lejjebb. Ha nem jön a szerelem, akkor nem jön. De a létező legrosszabb döntés hiányérzettel belemenni egy kapcsolatba.
2021. okt. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Na várjunk csak.... Gondolkodom kinek a tanácsait merném ajánlani:)
2021. okt. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Fene tudja, ennyi idősen màr férjnél voltam. Azòta a 3. férjemet nyúzom, így 40 felett, szerintem lesz még 1 biztos. De a férfiakhoz a mai napig nem értek, furcsa teremtmények :/
2021. okt. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Már lassan közelebb állok a negyvenhez, mint a harminchoz. Csalódás is, igaz szerelem is akadt pár életemben...


Szerintem csak azért soha ne jöjj össze valakivel, hogy elmondhasd, van barátod! Akkor inkább maradj egyedül addig, ameddig rendben leszel önmagaddal. Ha valakit túl kevésnek, túl soknak, vagy komolytalannak érzel, nem mellette van a helyed. A rigolyás, besavanyodott pasikat felejtsd el! Dióhéjban ennyi volna.

Egyébként érdemes várni a rózsaszín ködre. Az az igazi szerelem, mikor egy csókjától elönt a libabőr.

2021. okt. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Azt javaslom neked, hogy férjnek egy jó àllapotban lévő, jòval idősebb férfit keress. Mellette, egy jóval fiatalabb szeretőt tarts, és ne szülj gyereket. Ez eddig még mindenkinek bejött :) 45N
2021. okt. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
Realitást. És ne várd a herceget!
2021. okt. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Azt, hogy ne tűrj, inkàbb válj. A legtöbb nő mindent eltűr, csak a gyerek miatt, hogy teljes csaladban nőjön fel. Hiba! 10 évig csináltam, mert nem mertem szembeszallni a konvenciókkal. Ne mentegesd a férfit, ne reméld, hogy megváltozik, be mentegesd. Ha bant, szavakkal, tettekkel, hagy ott. Meg mielott lezullesz mellette...
2021. okt. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7%
El kell fogadni, hogy a férfiak dugósak. A szex hajtja őket és amikor löttyedni kezdesz, majd nézi a fiatal 18-as csajokat, erre áll fell neki. Ilyenkor kell swingerezni és 4 es szexet csinálni. Feldobni a szexuális életet.
2021. okt. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!