Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, nem gondoltatok még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nem gondoltatok még arra hogy ha őszinték volnátok nem volna macerás a társ keresés?

Figyelt kérdés

Ha pl bevallanátok hogy nektek gazdag top pasi kell, akkor a kamu "a belső a fontos" és "normális átlagpasit keresek" szöveggel beszédített pasikák nem próbálkoznának nállatok mer tudnák hogy nincs eséjük.

És akkor nektek se kellene panaszkodni, hogy egy csomó méltatlan pasika nyomul rátok.



2021. okt. 23. 18:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
40%

9. "Szóval a nőknek a külső meg a pénz kell?"


Igen, csak egy értelmileg csökkent személy tudja magát mással hitegetni, nem tudom mégis mit gondoltál.

2021. nov. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
44%

A nőknek a külső meg a pénz kell.

A férfiaknak a külső meg a külső kell.


Egyéb híreink:


A víz nedves.

2021. nov. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden ember a legjobbat akarja. Gondolom te is gyönyörű nőt szeretnél, elragadó személyiséggel, akivel minden nap boldog lehetsz és szexuálisan kívánod, nem pedig egy (szerinted) csúnyát, kibírhatatlant, akihez haza sem akarsz menni, inkább barátokkal sörözöl.


Ugyanakkor ezek a vágyak nem azt jelentik, hogy mindenki kizárólag a világ leggazdagabb és leggyönyörűbb emberével van együtt, hiszen rengeteg szegény embernek is van kapcsolata. Hasonló a hasonlót vonzza, ha neked semmi nem jön össze, valamit rosszul csinálsz!

2021. nov. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, mi lenne ha belátnád hogy a szar helyesírásod miatt SE akar tőled senki semmit?

Igen, gazdag palit szeretnék, nem adom lejjebb, neki is legyen normális rendezett élete, mint nekem.

De neked tökmindegy mid van, akkor sem kellenél, mert tudod nem csak a pénz számít, nálad meg az alapok sincsenek meg.

2021. nov. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kétkezű munkással ismerkedem... Csak szólok 😏.
2021. nov. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
46%
Én őszintén bevallom, hogy nem állnék csóró selejtes pasival! Jobb szeretem a sikeres pasikat
2021. nov. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ezt nem gondoltad át valami jól. Ha így is lenne, hogy csak a gazdag pasiknak zöld a lámpa, ez nincs a homlokomra írva a csórók is ugyanúgy megkörnyékeznének.


Egyébként hülye általánosítás ez, hogy nem vagyunk őszinték, akkor én meg bedobnám azt, hogy a pasik meg nem értik/bírják a visszautasítást, mert számtalanszor előfordult már, hogy visszautasítottam valakit, és ennek ellenére tovább nyomult, hogy hátha "megtörök".

2021. nov. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nagyon gaznak vagy nagyon elcseszett onertekelesednek kell lenned ahhoz, hogy ne talalj magadnak part.
2021. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!