Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szimpla melósként is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimpla melósként is lehet érvényesülni a társkeresés kilátástalan útvesztőjében?

Figyelt kérdés

2021. okt. 28. 16:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lehet. Jobb, ha törlöd magad minden online felületről, a gyk-val kezdve.
2021. okt. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Csak ha van helikoptered ÉS lapátállad. Különben esélytelen.
2021. okt. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
nem. szia.🙋🏻‍♀️
2021. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy alfahím?
2021. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2021. okt. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Párom éppen most is építkezésen dolgozik, már több, mint két éve imádjuk egymást. És nem beképzelség, csak, hogy megelőzzem a feltételezést: nem a csámpás Rozika vagyok a sarki kisboltból.
2021. okt. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Szia szimplamelós, melyik trollt tisztelhetjük jeles személyedben? Van amúgy valami fórum, ahonnan jöttök raidelni a gyakorit vagy mi ez a rendszeresség? :D
2021. okt. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A Fidesz-DK koalíció szimpatizánsai szeretettel fogadnak minden melóst.
2021. okt. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nőként én azt mondom, hogy egy kasszás, egy körmös leáll veled, egy ügyvéd, orvos nem. Ha megelégszel a kasszással, akkor sok sikert, de azért emlékezz majd arra amit írtam, mikor megfordulsz a szép doktornő után. Másik dimenzió!
2021. okt. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%
Most majd biztos leírják, hogy persze lehet, meg jönnek ilyen egyéni példákkal, hogy az én párom is melós. Általánosságban (!) én azt mondanám, hogy nem lesz könnyű, míg mondjuk egy orvosnak, vállalkozónak, élsportolónak minden ujjára 10 bombanő jut. De neked azt a nőt kell megtalálnod aki így is szeret és ez nem lehetetlen, csak nem könnyű. Sok sikert! És szerintem azért kezdj el tanulni valamit, mert idősebb korban már nem olyan jó építkezésen dolgozni.
2021. okt. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!