Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs túl nagy fókusz a foglalkozáson? A kérdésekben is állandóan melósoznak, orvosoznak, de azért ezek szélsőségek. Nektek számít a férfi/nő munkája?

Figyelt kérdés
Nekem pl. annyiban, hogy egy sintérrel nem tudnék együtt lenni. De úgy dobálják itt az orvosokat, melósokat, mintha más nem is lenne. Nem mintha a melósnak szégyellnie kellene magát vagy egy orvos rögtön felsőbb szintű ember lenne a foglalkozása miatt...

2021. okt. 28. 18:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
A melós kérdéseket csakis egyetlen trollocska nyomatja itt nap mint nap. Nem érdemes komolyan venni, automatikusan továbbgörgetek én is
2021. okt. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Engem nem is a kérdés rázott meg, hanem egyes válaszok ennél a kérdésnél: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..
2021. okt. 28. 18:50
 3/15 anonim ***** válasza:
Mivel kapcsolatban?
2021. okt. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Mivel ezt is csak ugyanaz a troll írta ki 826.-ra ezért érkeznek rá már off és provokatív válaszok

Értelmesek nyilván nem, mert a legtöbben már nagyon unják ezeket az egyszerű melós kérdéseket

Nem érdemes foglalkozni vele, nem releváns a társkeresés témakörében ami egy ilyen ócska trollkérdésnél fut

2021. okt. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem a munka számít, hanem hogy értelmes, kultúrált és intelligens legyen és hogy szeresse a munkáját, mert elég kiábrándító minden este azt hallgatni, hogy szar a munka, köcsög a főnök.
2021. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%

Nem tudom ki ez a szimplamelós, de naponta bedobja ezt a kérdést, lehet valami rituálé. Hazaér munkából: Hopp egy szimplamelósos kérdés a gyakorira! Aztán recsizik a trollháborúra. :)


Te meg ne döbbenj már meg (ennyire) a trollok harcán, kérdező. Hacsak nem most kezdtél internetezni azért nem kéne, hogy ennyire megdöbbentő legyen egy gyakoris anyázda.

2021. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5%
Mivel több kérdésnél is leírják sokan, hogy ők nem jönnének össze azzal akinek pl. nincsen diplomája akkor miről beszélünk?
2021. okt. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7, a diploma nem jelent semmit. Nekem van, a nagypapámnak nem volt, mégis 5x olyan okos és művelt volt mint én. Egyébként szerintem egy vízvezetékszerelő legalább 6x többet keres nálam, úgyhogy ez sem érv. Lehet, hogy ezek is csak trollkodnak. Meg a rengeteg orvos-fétises...
2021. okt. 28. 19:39
 9/15 anonim ***** válasza:
8! Nem, nem trollkodnak.
2021. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

#7 És te hiszel a nőként pózoló trollocskáknak? Mert ezeket a "nekem az alap a kocsi, lakás, diploma 26N" válaszokat nem nők írják. Sima incel hülyegyerekek akarják a nők ellen hergelni a férfiakat mert ők ilyennek látják a nőket.


Közben:


Én - se diploma, se kocsi, se lakás - menyasszonyom van

Rokonaim - egyiknek sincs diplomája, lakása, habár autó van néhányuknak - barátnők vagy feleségek vannak



Fogd fel, hogy a gyakorira "csakdiplomásautóslakásosférfiaférfi" válaszok ócska provokációk.

Aki ennek felül, az meg is érdemli magát.

2021. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!