Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek miért éri meg nyomorogn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek miért éri meg nyomorogni egyedül és ragaszkodni mr alfa úrhoz mintsem lejjebb adni a saját szintjükre és boldognak lenni?

Figyelt kérdés
Erősen átlagos vagy az alatti nők is kizárólag a top 0.1%-ra mennek és inkább megkeserednek mintsem a saját kategóriájukban keresnének. Másrészt azt se értem ha egy ilyen top full akárki faszi hozzájukszólna elszaladnának mert nem tudnak mit kezdeni vele, ugysem hinnék el h elég jók a faszinak, mégis csak ezt hajtják. Miért?
2021. okt. 30. 09:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Napi incel kérdés✔️
2021. okt. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Mégis miből gondolod, hogy a nők egyedül “nyomorognak”? :D vicces ha azt hiszed pasi nélkül csak nyomorgunk😂
2021. okt. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
35%

Mert hülyék. De a többségük rájön hogy kéne család oszt csak jó lenne az átlag csávó is.


De fordítva is sok van, 1 bites randa csávók akik modellt akarnak. Na ők nem is fognak sosem észhez térni.

2021. okt. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
13%
Ők a lelki fájdalomtól boldogok igazából. Nehéz ezt megérteni, de így működnek valahogy. Az alfával sírás értékesebb náluk, mint a bétával a valódi öröm.
2021. okt. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%
Olyan mintha két különböző világban élnénk. Azt se tudom kik az alfak vagy a betak, én csak embereket látok.
2021. okt. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
De azért érdekes, hogy nagyon sok béta csávónak van barátnője..ha nem a neten élnétek ti is látnátok valóságot.
2021. okt. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Eddig top 10% volt, hogy lett ebből 0,1%? 😂
2021. okt. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
98%

6!

És pont ezek a béta csávók írogatnak a jobb nőknek facebookon p*nás-csöcsös képért meg követik az instás bombacsajokat

2021. okt. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%
Önkényes mérvadó feeling... 😅
2021. okt. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem jól van ez így. Miért kéne lejjebb adni az igényeket? Egyedül is jobb, mint megalkudni.


Egy macska tenyésztő

2021. okt. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!