Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tapasztalatok már kiégést?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok már kiégést? Hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés

Fél éve regisztráltam Tinderre,ezalatt kb. 500 emberrel legalább beszélgettem, kb. 40-50-nel találkoztam, nagyon nagy részükkel volt szex. Korábban is kaptam pozitív visszajelzéseket, dicséreteket a megjelenésemre, ez megsokszorozódott a Tindernek köszönhetően, ami még jobban növelte az önbizalmamat. 2 fő kikötésem volt: én megyek hozzájuk, valamint nem akarok párkapcsolatot. Nagyon sármos, jóképű pasikkal éltem át csodálatos órákat, mégis azt érzem, hogy elég volt, valami másra van szükségem. Kapcsolatot továbbra sem szeretnék.

Megj.:kioktató, degradáló mrgjegyzésekre nincs szükségem, azokat tartsátok magatokban.



2021. okt. 31. 11:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Incel
2021. okt. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Fél év alatt 50 random idegennel keféltél? Szép teljesítmény. Ha nem kamu a kérdés és nem érzed így jól magad javaslom hagyd abba az összevissza kamatyolást, mert csak rosszabb lesz ez az ürességérzet.
2021. okt. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Szokàsos de kèp, de hogy én milyen csinos szép vagyok, és megvolt mindenki is 2x!


Tényleg megnèznèm , hogy kik vannak az ilyen kérdések mögött ,

Ebben az esetben férfira tippelnek én is

2021. okt. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
A nemibeteggondozón nem unják még a képedet?
2021. okt. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, azok válasza érdekelne, akik átmentek már hasonlón. Nem olyan férfiaké, akik minősítenek ennyi információ birtokában. Ezt megelőzően egy 4,5 éves kapcsolatból léptem ki, ami nagyon megviselt érzelmileg.
2021. okt. 31. 12:03
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad, hogy elég volt. Akkor hagyd abba. Azon kívül, hogy borzolod itt az idegeket, mi értelme van a kérdésednek?
2021. okt. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Mindenkivel óvszerrel voltam együtt, járok nőgyógyászhoz rendszeresen, nincs semmi problémám, de nem erre vonatkozott a kérdésem.
2021. okt. 31. 12:04
 8/23 A kérdező kommentje:
Egyszer úgy érzem, ebben a formában valóban elég volt, máskor meg visszajönnek az emlékeim, hogy mennyire élveztem, mennyit adott az életemhez,hogy mindennap mosolyogva keltem, vártam az estéket, készültem az első találkozásra, majd a pasiknál átélt élények.
2021. okt. 31. 12:06
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Kirándulni is mókás, meg jó élmények születnek, mégsincs mindig energiája az embernek kirándulni. Jó élményeket szereztél, de elérted azt a pontot, ahol már teher. Keress más területet, ahol másfajta élményeket szerezhetsz.
2021. okt. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy kéne kezelni ezt a kiégést, hogy utánamenni, miért viselt meg annyira érzelmileg a szakítás, hogy vagy képes ilyen rövid idő alatt ennyi emberrel lefeküdni, mert ez azért nem átlagos. És hogy miért nem akarsz kapcsolódni tartósan. Az egyéjszakás szexek ilyen fokú halmozása nem csoda, hogy kiégett érzéshez vezet. Mint ahogy elöttem is írták, az ürességérzet csak nöni fog.

Nem a szexen van a hangsúly, hanem amit leplezel ezzel az életmóddal. A gyökerét kéne megtalálni és kezelni a dolgoknak.

2021. okt. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!