Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tapasztalatok már kiégést?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok már kiégést? Hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés

Fél éve regisztráltam Tinderre,ezalatt kb. 500 emberrel legalább beszélgettem, kb. 40-50-nel találkoztam, nagyon nagy részükkel volt szex. Korábban is kaptam pozitív visszajelzéseket, dicséreteket a megjelenésemre, ez megsokszorozódott a Tindernek köszönhetően, ami még jobban növelte az önbizalmamat. 2 fő kikötésem volt: én megyek hozzájuk, valamint nem akarok párkapcsolatot. Nagyon sármos, jóképű pasikkal éltem át csodálatos órákat, mégis azt érzem, hogy elég volt, valami másra van szükségem. Kapcsolatot továbbra sem szeretnék.

Megj.:kioktató, degradáló mrgjegyzésekre nincs szükségem, azokat tartsátok magatokban.



2021. okt. 31. 11:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
57%
11. válaszadóval értek egyet. A lényeg, hogy MIÉRT választottad ezt az életformát. Pszichológus tudna segíteni.
2021. okt. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

"Ezt megelőzően egy 4,5 éves kapcsolatból léptem ki, ami nagyon megviselt érzelmileg."


Nem dolgoztad fel lelkileg ez előző kapcsolatodat!

Szexfüggéssel oldottad meg, hogy a lelki sebeid előbb gyógyuljanak. Csakhogy a szexfüggés, nem segít ezen, hanem ront! Amikor szexelsz, boldogsághormonok szabadulnak fel benned, és azt hiszed ettől vagy boldog! Igen, addig amíg a szex tart! Ezért kell neked mindig újabb és újabb pasas!

Nem tartalak bolondnak, de lehet, hogy jobb lenne pszichológushoz fordulni, mert azt már te magad is felismerted, hogy ki vagy égve! Minél tovább csinálod, annál rosszabb lesz, mármint a lelki része!

Én a helyedben egy kicsit egyedül maradnék, mindenféle kapcsolat nélkül, és a saját mentális egészségemre koncentrálnék!

2021. okt. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Ha valakinek a lelked kiteszed, lesed a kívánságait, erőn felül is mindent megadsz, majd nem kapsz cserébe semmi viszonzást, mert ezt teljesen természetesnek veszi, akkor az pokoli érzés. Plusz ha minden téren csak neki lehet igaza, semmit nem tudhatsz nála jobban. Ezt soha többé nem akarom megtapasztalni. Szexre viszont szükségem van, anélkül nem tudok élni.
2021. okt. 31. 12:31
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

#13 vagyok. Ki mondta, hogy élj szex nélkül? Csak leírtam, mi lehet a kiégésed oka! Most is leírod milyen rossz volt a kapcsolatod!

Megértelek, de szerintem nem dolgoztad fel, lelkileg! Ezért a szexfüggés!

Te kérdezted, hogy lehetne ezt megoldani? Leírtam!

2021. okt. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Túl vagyok rajta, pont ezért tudom, hogy mire nincs szükségem, mi az, amit mindenképp kerülni szeretnék. 9 éves korom óta járok pszichológushoz egy gyerekkori trauma miatt, beszélgettünk erről is, de nem adott számomra hasznos tanácsot. Abba belebolondulnék, ha egyedül kellene maradnom, mármint úgy, hogy huzamosabb ideig senkivel nem szexelek.
2021. okt. 31. 12:59
 16/23 anonim ***** válasza:
75%

Egy stabil szexkapcsolat (egy férfi)?

Amúgy nem tudom... irigylem a problémádat... én olyan fos nő vagyok, hogy 7,5 éve apácaként kényszerülök élni (és ezek a 20-as éveim voltak). Aztán még van, aki csodálkozik, hogy miért vagyok olyan mocsok rosszul emiatt. Más sem viselné jobban.

2021. okt. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én csak arra vagyok kiváncsi, hogy honnan volt időd ezekre? Tényleg kiváncsi vagyok. Kb 50 emberrel tartani a kapcsolatot, mondjuk heti szinten kb 10 emberrel, közben le is fekszel velük, készülsz a randira stb.?
2021. okt. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Irodában dolgozom, multitaskingban világbajnok lehetnék, folyamatosan több mindent csinálok egyszerre, így nem okoz gondot. Randira kb. fél óra-óra alatt elkészülök, az nem vesz el sok időt, sokkal inkább az utazás, azért Pesten belül is vannak elég nagy távolságok, de leginkább dugók.
2021. okt. 31. 13:09
 19/23 anonim ***** válasza:
Köszi. Én is irodában dolgozok, elég sok meló van, örülök, ha eljutok a mosdóba.
2021. okt. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Cseréljetek kontaktot , csak dontsètek el aznap , hogy ki legyen az Inc...izè Nő 😆😆

2021. okt. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!