Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak párt tényleg a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak párt tényleg a nők pénzéhsége miatt nem találnak?

Figyelt kérdés

Rengeteg férfi mondja ezt hogy a nőket csak a pénz érdekli és hogy ezért nem lehet párt találni.


Ez tényleg ennyire "egyszerű" probléma volna vagy a valóságban ennél sokkal összetettebb?



2021. okt. 31. 19:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
nem, én csak simán elhíztam
2021. okt. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Bizonyos férfiaknál akik bizonyos nőket keresnek igen.
2021. okt. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Ha meghiv egy teara akkor penzehes vagyok

Ha en fizetem elore ki a team akkor noietlen

Ha engedem h utolag kifizesse akkor mar elvarasai vannak

Ha nem hagyom h utolag kifizesse a zeam akkor femnaci...


Na ezen igazodjon ki egy no...

2021. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
A Gyakorin minden férfi szerencsétlen a nők terén, viszont mindenki minimum 500 e. és 4 milla közt keres.
2021. okt. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
# 4 nettó vagy bruttó?
2021. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
természetesen nettó :)
2021. okt. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Innen kell férjet választani, nincs mese!
2021. okt. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
aki hozzám jön feleségül, annak megy a like
2021. okt. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
aki innen elvesz feleséggül, az pedig külön bekezdést kap a Révai nagylexikonban a "türelem" szó alatt. :D
2021. okt. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%

8-as elveszel? 😄

Amúgy ezt sok férfitől hallom én is, de mi ami anyagias? Régen hogy ismerkedtek az emberek??

Kérdeztem idősebbeket, hát úgy hogy a férfi elhívta a nőt a oresszóba, cukrászdába vagy táncolni. És a férfi udavarolt kicsit, de nem a cseten és amikor találkozni kéne akkor meg semmi, vagy találkozóra kerül a sor még arra sem képes higy egy nyamvadt kávéra meghívjon szia bejössz itt ekkor randi várlak majd, aztán ha minden jó folyt.köv, esetleg kis kirándulás a Mátrában már ha a környéken lakunk. És nem nagy drága dolgokra gondolok most.

A fiatalokat sajnálom, mert a neten csak művilág van, azt hiszik ez a valóság, a fiatal lányok meg azt hiszik mind hercegnő lesz, de semmit nem akarnak letenni az asztalra.

Manapság nem könnyű ismerkedni, de nem is lehetetlen.

2021. nov. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!