Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, szerintetek mit kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek mit kell tennetek a jól működő kapcsolat létrehozása és fenntartása érdekében?

Figyelt kérdés
Illetve hogyan fogalmaznátok meg számotokra mitől jó egy kapcsolat? Eddig hányszor sikerült felépíteni ilyet?
2021. nov. 3. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha tetszik neki a személyisègem, az ami én vagyok azt a nőt kereste akkor mindenképpen működik es hosszu távon ha meg van bennem az, ami neki kell. Es ezalatt nem a mulando szépségre gondolok hanem valoban személyiségi kérdéskörre.
2021. nov. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Élményeket kell gyűjteni, együtt. Lehetőleg minél többet. A szex legyen változatos, oda kell figyelni a másikra, kedveskesni neki, meglepni ezzel-azzal és mellette lenni, ha szüksége van rá. Ezen felül kommunikáció.
2021. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Az a kapcsolatom ami a legjobban működött kb ilyen volt:

- sok közös volt bennünk, hasonló dolgokkal szerettük eltölteni a szabadidőnket, hasonló humorérzékünk volt

- több mint 3 évig tartott a kapcsolat, és sosem laposodott el, ugyanúgy jártunk randikra mint az elején, folyton próbáltuk meglepni egymást valami aprósággal, nem "kényelmesedtünk bele" a kapcsolatba

- ha egyikünknek valami gondja volt, akkor a másik nem vette félvállról, hanem vagy igyekeztünk megtenni amit a másik kér, vagy pedig meghallgattuk és komolyan vettük ha a problémájáról beszélt (ergo nem volt az, hogy "jólvan na, nem kell hisztizni")

- vonzódtunk egymáshoz, végig jó kémia volt köztünk


Persze voltak negatívumok is, de ez volt az a kapcsolatom ami a legjobb emlékeket hagyta bennem, és ilyet is szeretnék a jövőben.

2021. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
Dolgoznia kell a kapcsolatért neki is nem csak én tegyek bele érzelmeket és energiát.
2021. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Kölcsönösen odafigyelünk a másikra, meghallgatjuk, vigasztaljuk egymást. Nem seperjük a szőnyeg alá a dolgokat, megmondjuk a másiknak, ha valami bajunk van vele, ha megbántott, rosszul esett, amit mondott, stb, megbeszéljük, megoldjuk a problémákat.
2021. nov. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%

Hogy nekem mit kell tennem?

Hmm.. Az eddigi tapasztalataim alapján elvárni minimum annyit, amennyit én is megteszek.

Volt már, hogy költöztem, és új munkahelyet kerestem, mert a páromnak költöznie kellett valami új munkahelyet miatt, volt olyan is, hogy gyakorlatilag a párom anyja voltam, mert nekem kellett megtanítani, hogy hogy viselkedjen felnőttként, és olyan is, hogy szinte semmi érzelmi támaszt nem kaptam, hanem csak jobb időkben ment jól a kapcsolat, baj esetén viszont magamra maradtam.


Szerintem a nők többségén nem kell számon kérni, hogy tudja-e, hogy hogy kell viselkednie egy kapcsolatban. Nem véletlen hogy a házas nők hajlamosabbak a depresszióra, és nem a házas férfiak.

2021. nov. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Amit mindkettőnknek kell tenni: szeretni, támogatni egymást, gondoskodni egymásról, figyelmesnek lenni egymás iránt, őszintének, becsületesnek és hűségesnek lenni egymás felé. Törekedni rá hogy a másik boldog legyen. Bízni egymásban.

Eddig egy (a jelenlegi) kapcsolatomban működik.

2021. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%
Kölcsönösség és empátia mindenképpen kell. Szükség van még jó szexre, kommunikációra, egymás támogatására, de legfőképpen akarni kell, hogy működjön még akkor is, ha legszívesebben leütném egy palacsinta sütővel.
2021. nov. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem a jól működő kapcsolat titka annyi, hogy megismered a másikat, majd ha úgy döntesz, hogy oké, ő nekem megfelel, akkor TÉNYLEG elfogadod a párod olyannak, amilyen.


Nekem ment tropára kapcsolatom azon, hogy a párom nem bírta felfogni, hogy kib.szott lelkis vagyok, és hogy nem őt hibáztatom a problémáimért, hanem nekem csak annyi kell, hogy megölelgessen. Nem, ő eldöntötte, hogy én csak azzal a céllal lehetek szomorú, hogy őt manipuláljam, és erről engem is megpróbált meggyőzni.


Ha energiát rakott volna abba, hogy ne a saját lencséjén keresztül nézzen, hanem ténylegesen megismerjen, akkor nem hagytam volna el azért, mert besokalltam amiatt, hogy olyan embernek állított be, amilyen nem vagyok.


De van ennek inverze is, nekem sok munkámba telt elfogadni, hogy amikor a férjem visszavonul a fejébe, akkor nem engem utasít el, hanem neki szimplán ez a "csak van" állapota.


Szóval a tapasztalataimból kiindulva az a lényeg, hogy akard ismerni a párod, és fogadd el, hogy te csak a saját életednek vagy a főszereplője. Ha ez megvan, meglesz a tisztelet is, a tolerancia, a határok, stb. Persze ehhez az akarathoz meg elköteleződés kell, szóval mondhatjuk, hogy szerintem a jó párkapcsolat titka az elköteleződés a jó párkapcsolat fenntartása mellett. :)

2021. nov. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!