Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondogatja már századszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondogatja már századszor, hogy nem érdeklem, ha nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit jól megvárattattam. Küldte érdeklődése jeleit és én nem tettem semmit. Ez hónapokon keresztül zajlott, mire léptem felé. Ő csalódott hogy ennyit kellett várnia és elutasított. Nem mondta az okát, de tudom hogy emiatt - és különösen zavarhatta az is, hogy másik lányhoz meg odamentem beszélgetni korábban is, bár attól semmit nem akartam.


Elutasított, én nem annyira hittem ezt el, de úgy döntöttem nem fogom üldözni, magára hagyom, adok neki időt hogy újragondolja ezt.


Az elutasítása óta hetek teltek el és folyamatos jelleggel próbálja bizonygatni, hogy ő mennyire nem akar semmit tőlem és nem érdeklem - pedig nem is kérdezem, elsőre is tudomásul vettem. Nekem is mondta, de azért a közös ismerőst megkérdezte a kedélyállapotomról az ő elutasítását követően. Másik ismerősnek is erről beszél, emellett facebookon és instagramon újra és újra oszt meg olyanokat, amik arra célozgatnak, hogy valami érdekelte, de már nem.


Kérdem én, ha nem érdeklem, akkor miért foglalkozik velem még mindig? Mert nekem az a megérzésem, hogy még mindig akarna valamit, csak többet kéne tennem ahhoz ennél, és legbelül ő ezt várja. Vagy tényleg nem akar semmit, csak a csalódottsága még visszhangzik.


Szerintetek?



2021. nov. 3. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Elmondàsod alapjàn nézegeted az oldalàt a neten mègis , és itt is kèrdezősködsz?


Lehet mégis csak téged èrdekel ez az egész 🙄

2021. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondtam valahol olyat, hogy engem ő nem érdekel?
2021. nov. 3. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges hogy érdekled,csak ezzel már semmire se mész mert a bizalmát elveszítetted.

Véleményem szerint a bizalom hiánya miatt zárta rövidre elutasítással.

2021. nov. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen ellentmondás akkor van nálam,

amikor a szívem nehezen enged el valakit,akit fejben már lezártam.

2021. nov. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mintha tettem volna olyat, ami miatt engem le kell zárni...


Érzelmei fűződnek még hozzám, de nem akar semmit. Meggondolhatja még magát?

2021. nov. 5. 10:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tettél érte,Te írtad hónapokig megvárattad meg egy csaj is becsúszott a képbe.

Nem ismerjük,nem tudjuk mi játszódik le benne.Előfordulhat hogy csak időre van szüksége,de az is megeshet hogy teljesen elvágtad magad nála.

2021. nov. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!