Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szimpla melósként feljebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimpla melósként feljebb kéne lépkednem a ranglétrán, hogy a lányok szívesen vegyék az udvarlásom?

Figyelt kérdés

2021. nov. 7. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egy dupla melós feltétlenül esélyesebb a nőknél, mint egy szimpla.
2021. nov. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Wtf
2021. nov. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%
Igen, bár tagadják itt a nők, a valóságban semmibe veszik többségében a melós férfiakat. Saját fülemmel hallottam melóhelyen, hogy kikérte magának az egyik csaj, hogy hogy "mer" neki egy melós férfi udvarolni...
2021. nov. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%

3

En nem is tagadom! Tőlem udvarolhat, de nyilvan nem veszem fel! Nem nézem le a melósókat, de nem kezdenek velük! Jó keresetem van, jó mumkám önálló egzisztenciám, (senki nem rakott alám semmit) Mit adhat nekem egy melós? Csaladot biztosan nem...

28N

2021. nov. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen!
2021. nov. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Kik azok, akik állandóan lepontozzák itt az igazat kimondó válaszokat?
2021. nov. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezek a melós kérdések honnan jönnek?
2021. nov. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
4-es válaszoló, a nők többsége letagadja, pedig tényleg nem tartják semmire a gyakorlatban a csóró férfiakat. Az olyan nő, mint te, aki ki is mondja, az ritka, bár kíváncsi lennék arra, hogy szemtől szembe is kimondanád e ezt.
2021. nov. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A melós akkor lesz jó,amikor ott áll két gyerekkel,kidobva a házból,pucér seggel. Egyet ne sajnáljatok,azt kapják amit érdemelnek.
2021. nov. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9

Engem biztosan nem fog kidobni! Eleve ugy kötöttünk hazassagi szerződest, hogy a születendő gyerek esetén, en maradok a hazban! (Vagy nem szülök)


#8

Lsd első pár sorom! Kimondom! Minden további nélkül. Már meg ne sértődj, de normális, jól kereső, ertékes, diplomas Nő, nem fogja feladni a karrierjet a semmire....(gondolok itt a gyerekszülesre) meg a bizonytalanságra!

2021. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!