Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal lányként (19) a 40-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lachesys kérdése:

Fiatal lányként (19) a 40-es férfiak vonzanak, mit tudok ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy ők viszont nem igazán tekintenek rám partnerként, általában hamar kibukik, hogy főként a szex miatt akarnak fiatalabb lányt. Nős stb férfival nem kezdenek, nem szereto akarok lenni!

#szerelem #Agegap
2021. nov. 7. 18:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szívás
2021. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
még 4 év és találkozhatunk ha gondolod
2021. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
51%

Milyen közös témátok tud lenni kérdező? Csak mert nem tudom elképzelni, hogy ez hogyan tud működni.


Vagy te nem igényled ezt? Nem zavar, hogy ő mondjuk tök más filmeket, zenéket szeret, mint te?


Engem frusztrálna még 10 év különbség is, egyszerűen olyan, mintha nem értenénk meg egymást. Nem mondom, hogy kizárt, csak bizalmatlan lennék, hogy a lány 10-20 év múlva is ezt akarja-e.

2021. nov. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Kamuszagú kérdés.
2021. nov. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
57%

Semmit. Vagy beáldozod a tested a cél érdekében vagy csorgatod a nyálad tovább.


Szerencsés esetben 20 év múlva jóval könnyebb dolgod lesz párkeresés terén, csak ahhoz meg türelem kell.

2021. nov. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
20 év múlva a 60 évesek fognak neki kelleni. Nekem tizenévesen a 30as férfiak tetszettek, most 28 évesen már a 40esek... Pedig reméltem, hogy ahogy közeledek a 30hoz én is, úgy kinövöm ezt a hülyeséget, és "utolérem" az igényeimet, de nem.
2021. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Sok közös témánk, nem minden fiatal lányt a hülye celebek meg a popzene érdekel. Például én imádom a sci-fit, fantasyt, metalzenet, a történelem is érdekel, kisebb részt a politológia, de ebben nem vagyok annyira jártas, még inkább majd tori-valamilyen nyelv szakra szeretnék majd menni egyetemen. De a szepirodalombol is szoktam olvasgatni, bár bevallom kevesbe, mint a fentebbi mufajokbol. De simán elmennek könyvhétre, a hadtörténeti múzeumba, vagy ilyen helyekre... Elég sok minden érdekel és szerintem sok dologról lehet velem beszélni. Persze szeretek bulizni is, de inkább alternativabb helyekre járok, nem az instantba meg ilyenek.
2021. nov. 7. 19:42
 8/23 anonim ***** válasza:
2%
Te egy idióta vagy! Metal az egy fülsüketítő műsor a scifit meg normális ember nem szereti! Inkabb a pop zene mega celebek! 40F
2021. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ezen nem veszünk össze, max nem egymást keressük :D a te értékítéleted szerint nem normálisnak lenni számomra bók,úgy érzem.
2021. nov. 7. 20:02
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragosítsd magadra a Metal szent isteneit!


A sci-fi meg olyan sokrétű műfajt foglal magában, hogy kár egykalap alá venni.

2021. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!