Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi ideje vagy fent társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideje vagy fent társkereső appon feleslegesen? Ha lett belőle párkapcsolatod vagy akár csak randid mennyi idő kellett hozzá? A tinder a legalkalmasabb?

Figyelt kérdés
Átlagos férfiak tapasztalata érdekelne. A nőknél tudom hogy ez máshogy működik.
máj. 13. 17:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
31 éves, átlagos külsejű pasiként 2014 óta vagyok fent netes társkereső appokon/oldalakon szinte teljesen feleslegesen, nem lett barátnőm. 2 lánnyal szexeltem 1-1 alkalommal, ennyi az eredmény.
máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, hogy voltak azért megszakítások, nem folyamatosan voltam aktív netes társkereső.
máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
2020-ban regeltem először kihagyásokkal. Nem vagyok most fent sehol. Facebook társkeresőn lett egy randim 2023-ban, azóta semmi, pedig 4-en is egyszerre fent voltam sokáig. Ezen kívül soha nem jött össze társkeresőről semmi.
máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Már nem vagyok fent sehol. Nem jött össze soha semmi, egyszer volt egy találkozó. Szerintem az átlagnál sportosabb vagyok, nem vagyok se normális, se rendes, se semmilyen...már meguntam.

35f

máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Hónapok óta, de rá kellett jönnöm hogy pénz és időpocsékolás. Még randit sem sikerült összehozni onnan. A tinderen szerintem csak kamuprofilokkal van egyezés, rájuk írsz és semmi válasz. De újabban fb társkeresőn is ugyanaz a helyzet. De már legalább tudom hogy ronda vagyok... 40/f
máj. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Többször próbálkoztam az évek során. Leghosszabb idő amit egyhuzamban bírtam kb. 2 hét. Aki nekem tetszett sosem kedvelt vissza, csak az olyan nők, akik nekem nem jöttek be. Magamat nem tudom bekategorizálni. Többször kaptam "jóképű" bókot, de szerintem nagyban befolyásolta az, hogy azok a nők kedvelték a stílusom, személyiségem. Max átlagosnak mondanám magam és ugyancsak hasonló nőt szerettem volna. Gond az, hogy a Tinderen kb. 10-ből 9 csaj modell kinézetű, a maradék egy pedig jóval átlag feletti. Érthető, hogy a hozzám hasonlót levegőnek nézik. Nem ajánlom a Tindert.
máj. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%
Csak lassan kimegy a divatból ez a sok szar netes oldal ami a nőknek kedvez ha sok férfi rájön hogy semmit sem érnek.
máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
#6: Nem modell kinézetűek azok, csak jól beállított photoshoppolt fotókat csinálnak kisminkelve + a nyaralós képek 99%-a nem is önerőből jött össze, hanem apu, anya, sugar daddy stb fizetett neki helyette. Ott sok 6-7-el találkozni, eddig csak néhány 9/10 és még kevesebb 10/10 jött velem szembe, a többin érződött, hogy a valóságban ez max 6/10, de lehet az se. A nők jobbak az önmarketingben, ezért gondolod ezt, ha meg találkoznál vele a valóságban lehet elsétálnál mellette.
máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Hmm ennel azért talán pozitívabb válaszokra számítottam valamiért.


[link]


Ennek a srácnak hogyan lett annyi matche a prémium nélkül is? Nem mondom, hogy nálam például nem jobbképűbb, de szerintem semmi extra. Vagy a match csak egy dolog és utána az átlagos csajoknál is ő csak egy a sok száz közül és semmire nem megy ezekkel sem?

máj. 13. 18:33
 10/22 anonim ***** válasza:
Megtudnád jelölni, hol mutatja TÉNYLEGESEN, hogy annyi van?
máj. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!