Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka hogy nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka hogy nem találok senkim magam mellé ?

Figyelt kérdés

25 éves ferfi vagyok.

Már 4 éve annak hogy szingli vagyok.

Egyáltalán nem érdeklek egy lányt se hiába próbálkozok.

Nem tudok ki jönni senkivel kapcsolat téren és irányítani sem tudok egy lányt se.

Ezt pozitív iranyba értem.



Amit tudni kell rólam.

175 cm magas vagyok 82kiló nem vagyok vékony inkabb soortos az alkatom mivel sportolok azaz tömegelek.

Beszélgetős személy vagyok nem az acsendes magába forduló.

Diszzkokba igaz nagyon ritkán járok de nem vagyok az a tipus sem.

Még ami a külsőmet illeti nem vagyok jóképű.10/5vagyok azaz kb átlagos. De ronda sem vagyok.

Szóval a kérdésem az lenne még is hogyan kellene találjak magam mellé egy lányt ? Mi keltheti fel egy lányban az érdeklődést ?

Szóval a stilusom rendben,ápoltnak is ápolt vagyok.Akkor mi velem a baj ?



Miért nem vagyok gyenge hogy 4 éve nincs senkim es ha probalkozom se jutok vele semmire ?


Eléggé komoly a téma,

részemről rosszul érzem magam ez miatt.

Hianyzik egy társ az életembe.


máj. 13. 21:39
 1/6 Anton Chigurh ***** válasza:

Ne érezd magad rosszul!


Amíg aktívan teszel érte, keresed a társad, addig nem múlik máson, csak az időn, amíg találsz olyat, aki szívesen ismerkedne veled!


Ha az önbizalmad rendben van, és tudsz rendesen kommunikálni a csajokkal, akkor nincs mitől félned!


Kitartás!

máj. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Járj el tanfolyamra. Mondjuk egy nyelvtanfolyam. Az ilyen helyeken rögtön van közös téma és oldotabb a hangulat mert elvileg mindenki tanulni megy oda.

Nekem van jó tapasztalatom ilyen téren ezért tudom ajánlani.


Ha nem vagy nagyon merev akkor a tánctanfolyam még jobb lehet.

Bár abban nem vagyok biztos, hogy ez a korosztály mennyire érdeklődik ez iránt.

máj. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Még ami a külsőmet illeti nem vagyok jóképű.10/5vagyok azaz kb átlagos."

Itt van a probléma

Meg ott hogy ezt nem tudod kompenzálni mással sem

Külső, vagyon és szociális skillek

Ha egyikben sem tudsz látványosan kitűnni akkor elvesztél az átlagoddal. Ha akármelyikkel is lényegesen kitűnsz, akkor nyert ügyed van

máj. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3: Nem értek egyet, a külsővel legfőképpen.
máj. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keveset keresel. ☝️ Nettó 2M alatt ne is álmodj. Plusz nagy kocsi, nagy ház, külföldi nyaraló. Yaht az Adrián meg ilyenek.
máj. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez van.
máj. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!