Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Mennyi sikeres és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyi sikeres és mennyi sikertelen randevútok volt eddig?

Figyelt kérdés
2021. nov. 9. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Randikat tekintve mind sikeres volt. Ismerkedések tekintetében mondanám azt, hogy 1 rész a sikeres, 3 a sikertelen.
2021. nov. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Rossz randim még nem volt. Inkább megtalálni azt a lányt akit érdemes randira hívni …
2021. nov. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az is sikeres mikor el sem jöttek, ilyen hatékonyan bemutatkozni művészet, illetve a közös jövőnkről alkotott képe is meggyőző, egyetértettem velük
2021. nov. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Alapvetoen egyik randi sem volt sikertelen, hiszen megismertuk egymas melyebben. Az mas kerdes, amikor felszinre kerul valami olyan dolog, ami miatt nem lehet kozos jovonk. Ezert kell szorgalmasan keresni azt, akivel mindez elkepzelheto es vonzalom is ki tud alakulni. Nem kell az elso szembejovo not felesegul venni, nem ez a siker merteke.
2021. nov. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Randiig még nem jutottam el. A semmi az sikeres vagy sikertelen?

32F

2021. nov. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

#5 szerinted?🙄

#4 a randira szerintem nem baràtkozni járunk

#3 lásd az 5öst

#2 a jó és a rossz / sikeres sikertelen kicsit azért más

#1 korrekt


Nekem 2-1 ide

2021. nov. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem baratkozast irtam, hanem ismerkedest. Az pedig egy folyamat, randirol randira egyre jobban ismered a masikat. Ha neked a siker azt jelenti, hogy elso randi utan lefekszik veled a no, akkor mast ertunk siker alatt es tok masok a celjaink is.
2021. nov. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Jajj dehogyis.

Csak én fejben máshogy kategorizálom

2021. nov. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudok számokat mondani,de több sikertelen volt,mint sikeres.
2021. nov. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!