Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél sikertelen férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél sikertelen férfiak többsége miért gondolja magáról, hogy sokkal értékesebb ember belül, mint a sikeres férfiak?

Figyelt kérdés

Sajnos ezt a típust túl jól ismerem már, akik mindig sajnaltatjak magukat, de amint kapnak egy esélyt irreális elvarasaik lesznek a nő felé, végül pedig ronfykent bánnak azzal, aki bizalmat szavazott nekik...

Miert ilyen fekete-fehér az emberek gondolkodása? Attól még, hogy valaki szegény, vagy sikertelenek, elesettebb, nem lesz automatikusan jó ember.


2019. jún. 5. 22:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%
Sose értettem, hogy lehet magunkról azt gondolni hogy jó emberek vagyunk. Egy szörnyű ember vagyok. Gondolom hogy aki egoista Az általában sokat gondol Magáról.
2019. jún. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
23%

Összehasonlítják magukat azzal akinek a belső értékeire a lányok panaszt tettek és amennyiben nincs benne egyezés, az a következtetés, hogy rá akkor elvileg nem lenne panasz. Megkérdik esetleg a lányt a mi nem után, hogy mi igen, amennyiben egyezés van, az a következtetés, hogy a lány számára akkor ideális partner lenne mindezek alapján egyesek itt tovább is mennek, hogy ideálisabbak, mint akiről a panaszt hallották.

Az elvárásokról.... akire a panasz vonatkozott, annak tipp-toppok voltak, odaadók, kedvesek, háziasak, törődőek... amolyan '50 évek béli amcsi ideálfeleségek egy plakátról vagy családi filmből. Ki ne akarna egy ilyet? Következtetés erre pedig az, hogy a lány ilyen lenne velük is (amúgy jogosan), hiszen nem mondja rendszerint senki sem, hogy de a Pisti volt az utolsó, veled ellenkezője leszek....


A gyakorlatban pedig ha kapcsolat lesz belőle, a következő séma működik, a srác a kapott "használati utasítás" szerint kezeli a csajt, hogy ugye boldoggá tegye, a csaj pedig csalódás után és bizalom híján, a kézifék gazdag használatával áll a boldogsága útjába, mivel nem mer hinni a másikban, fél a csalódástól. Mivel nem a srác rá és a kapcsolatra figyelnek, hanem hibát keresnek, ez hamar a kapcsolat rovására megy, majd 1-2hónap múltán olvashatunk egy kérdést a sráctól itt a kategóriában.

32/f

2019. jún. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
38%
Mert megfigyeléseim szerint valóban értékesebb emberek belül.
2019. jún. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
40%
Az a baj hogy te is egy szeletet veszel ki nemcsak a fiúknak hanem azon belül is a sikertelen fiúknak a halmazából. Van nők kedvence belül értékes,van nők kedvence belül értéktelen, nők által semmibe vett belül értékes, nők által semmibe vett belül értéktelen. Viszont ezek ugye kisebb nagyobb halmazok. Az biztos hogy a nők kedvencei lényegesen kevesebben vannak mint a semmibe vettek, és ezen kedvencek közül a belül értékesek vannak kevesebben. A korrelációs jelenség tagadhatatlan mert bejön az arroganciából fakadó életszemlélet:”minek fáradjak/ viselkedjek úgyis bárkit megkapok”. A semmibe vettek közül kb fele fele arányban vannak a belül értékesek és értéktelenek. Más kérdés hogy a kikosarazásra bunkón reagáló rondafiúkat jobban megjegyzik a lányok mint az elegánsul tudomásul vevőket.( hogy igazolják maguknak hogy csak a jóképű ér valamit). Kérdező én megfordítom a logikát: ha belül értékes embert akarsz találni könnyebb a rondák közt de ugye nem a belső az elsődleges nektek valljuk be. Hogy egy hasonló példát mondjak : bizonyos munkahelyen én mindig a ronda csajoktól kérdeztem szakmai dolgot... mert bár tudtam hogy szép kolléganők közt is akadt volna jó válaszoló és rondák közt is rossz választ adó. De míg egy ronda nő alkalmazásának oka kb csak a szakmai tudás lehet ( hát mi más?)addig a szépeknél nem feltétlenül ...
2019. jún. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
47%
Én sem értem, hogy miért gondolják sokan ezt. Ráadásul egy csomó frusztráció is van bennük. Jopasit ha Visszaitasitasnak, szinte mindig normálisan fogadja, ok meg hisztiznek, fenyegetnek, ribbancoznak. Rohej.
2019. jún. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
4%
Az ellenkezőjét gondolom, aki sikertelen általában nem elég masculin, a jót a társadalom alapvetően feminin tulajdonságokkal azonosít, én viszont azt gondolom egy jó férfi masculin, úgymond rosszfiú valamilyen szinten.
2019. jún. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
46%
5-ős a jópasik arról híresek hogy visszautasítják őket:)Hogyne! Akkor lehet hogy most velem példálózol akit visszautasítottak jópáran de jól fogadtam. Eddig azt hittem nem vagyok jó pasi de most lehet kiderült hogy mégis (hisz belső erényeimet a jópasik népének írják jóvá), pusztán csak mégis lekoptatnak
2019. jún. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
30%

#5 #7


Egyetértek veled 7-es. Engem is eddig mindenki visszautasított, tehát lúzerpasi vagyok. De egyáltalán nem kezdtem emiatt hisztizni vagy gyűlölködni.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2019. jún. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
52%

Értem, hogy mire gondolsz.

Az ilyen jófiúknál visszatérő motívum, hogy a csajoknak bezzeg a bunkó pasi kell, aki agresszív vele, lekever kettőt, és a nő nem hagyja el.

Aztán amint nő közelébe kerül, elkezdi ezt a mintát követni, hogy agresszív lesz és bunkó.

Ennek egyszerűen az az oka, hogy ő valójában egy icipicit sem jobb. Ezért irigy a fent említett férfi típusra, mert belsőre hasonlóak, és az ő vàgya is az, hogy egy nő annyira odalegyen érte, hogy büntetlenül alázhassa. Ha kicsit beszélgetsz velük, gyorsan kiderül, hogy utalják a nőket, megvetik, lenézik, és alig várják, hogy minden vélt vagy valós sérelmet vissza tudjanak adni. Ezért vágynak egy olyan nőre, aki szeret boxzsák lenni.

2019. jún. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
28%

#9


Ekkora blődséget :D :D :D

Nem tudom hogy lehetett ezt röhögés nélkül leírni.


Akkor most nézz csak meg engem. Sosem gyűlölködtem a nők iránt, mindig is megvetettem a nők elleni agressziót. Nem is értem a nők miért vonzódnak annyira az ilyen hadonászós kiabálós macsók iránt (noha van egy tippem).

És nagyon nem vágynék egy boxzsák nőre, szerintem egy nő igenis álljon ki magáért és legyen benne annyi gerint, hogy nem hagyja magát. Viszont ellenkezőleg már nem lenne problémám, tehát én pl szívesen lennék egy nő boxzsákja, akin kiélheti magát.


Ennek ellénre még sosem tudtam párkapcsolatot kialakítani. Mindig is lúzer voltam a csajozás terén. Egyedül csak egy nárcisztikus személyiségzavarú nővel volt viszonyom, akivel szerettem volna komolyabb kapcsolatot is függetlenül attól, hogy ők képtelenek az intimitásra és az életük csak a másik megalázásán és eltaposásán alapul, csak sajnos ő nem akart engem. De ezt leszámítva nem volt senki más.

2019. jún. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!