Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves nőket kérdezek:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nőket kérdezek: összejönnétek olyan fiúval, akinek 29 éves korára fél éves volt a leghosszabb kapcsolata?

Figyelt kérdés
2021. nov. 13. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Tennék vele egy próbát, ha nagyon látok benne fantáziát. De azért lennének fenntartásaim
2021. nov. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
ha egyébként összeillünk, tennék egy próbát, bár nekem is lennének fenntartásaim.
2021. nov. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Össze. Hiszed vagy semmi, fogalmam sincs hogy a férjemnek hány nője és milyen hosszú kapcsolatai voltak előttem.. és kicsit se érdekel ez vele kapcsolatban. Jelenleg évek óta jól megvagyunk, és ez a fontos!


Barátnőim is ezen az állásponton vannak, hogy kicsit se érdekli őket, hogy mi és ki volt előttük a másik életében ilyen téren!

2021. nov. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Azért necces ez mert nincs tapasztalata a kapcsolatok terén. Páromnak is 4 hónapos kapcsolata volt 27 éves korára előttem és néha nehéz…sok minden ami nekem alap, neki nagyon nem mert most tanulja a kapcsolatok működését. Türelmes vagyok vele mert szeretem de tény, hogy érződik a tapasztalatok hiánya. De ha szereted és türelmes vagy , akkor működni fog :)
2021. nov. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A kérdésben én szereplek..
2021. nov. 13. 18:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Értem, akkor igen, adtam már esélyt hasonló helyzetben lévő pasinak. A lényeg, hogy akarj fejlődni és tanulni és nem lesz gond.
2021. nov. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3-asnak van igaza, én is pont ezt akartam mondani. Ha összejössz egy nővel, mégis miért beszélsz az előző kapcsolataidról? Nem is illik, ne is emlegesd. A most a lényeg, nem az, hogy előtte kivel és mennyi ideig voltál együtt.
2021. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7. A nők 80%-a magától megkérdezi kb. az 1.-2. randevún legalább az egyiket ezek közül:

-Mennyi ideig tartott a leghosszabb kapcsolatod?

-Hány barátnőd volt?

-Mikor volt a legutóbbi kapcsolatod?


Ha nem is ilyen közvetlenül kérdezik meg, de erősen ki akarják találni ezekre a válaszokat. Szóval nem kell ez az ál-meglepődés, a legtöbb nő erre rákérdez még az ismerkedés legelején.

2021. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!