Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 26 évesen még csak két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 26 évesen még csak két darab fél éves kapcsolatom volt, amik a leghosszabbak voltak, akkor inkább kamuzzak erről, mert amúgy egy nőnek sem kellenék?

Figyelt kérdés

A nők ismerkedéskor ebből akarnak levonni következtetéseket, hogy más nőknek mennyire kellettem korábban, mennyire vagyok most alkalmas kapcsolatra, stb. De a múltat nem tudom megváltoztatni, ha elmondom minden nőnek, hogy még csak féléves kapcsolataim voltak, akkor egy nőnek sem kellenék.


Szóval inkább hazudok erről. Nem égbekiáltóan nagyot, csak hogy volt már egy másfél vagy kétéves is, aztán ennyi. Kemény, hogy még itt sem lehet igazat mondani következmények nélkül. Akkor milyen rossz lehet egy full szűz srácnak? Vagy rosszul gondolom és megbocsátóbbak a nők? Nem hiszem.


2020. aug. 12. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelt más ember múltja sosem, kivétel ha beleavatkoztak a jelenemben. Arra léptem mindig. De hogy ki mikor vesztette el a szüzességet, és volt- nője-sosem érdekelt.
2020. aug. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16%
A szép nők és a közepesen kinéző nők nagyon kegyetlenek tudnak lenni párkeresésnél. Mindenben meg kell felelned számukra, különben leráznak és már kezdik is el az ismerkedést a következő Tinder match-ükkel.
2020. aug. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

Nekem ez már okés lenne. Én speciel olyanokkal nem akarom folytatni, akik még 26 évesen is szűzek, nulla párkapcsolati tapasztalat és nulla szexuális... Én meg ott vagyok magam mögött két hosszú kapcsolattal és 3 rövidebbel és nem akarom elhinni, hogy a legalapabb dolgokat is a szájába kell rágni. Na, ehhez nincs türelmem. Meg ahhoz sem, hogy valaki szingli takony módjára viselkedjen velem a párjaként és fel legyen háborodva, ha arra kérem, hogy valamit beszéljünk meg, mert egyből a börtönt látja benne. Volt ilyennel tapasztalatom, még ő volt felháborodva, mert megértem, hogy ha elmegy sörözni, ne akkor közölje, mikor kilép az ajtón és elindul hozzájuk. De neki ez számonkérés volt meg minden szar. Ugyanúgy ment a pipiskedés a volt lakótársammal azért, mert megkértem, hogy ha nála fogy el a szappan vagy a papír, rakjon be másikat. Holott alap, hogy ezért nem kell már szólni. Neki kellett, többször is. Többet egy hónapig sem akarok ilyen emberrel élni.


Az, hogy van fogalmad a kapcsolatról némileg meg a szexről, már egy jó alap. Nem a türelmemről vagyok híres, de legalább nem kell lemenni a gyökér szintre és én is élvezhetem a kapcsolatot.


A hazudozással viszont elvágnád magad, mert hiába nem vagy full tapasztalatlan, megértőbb vagyok, ha ennek tudatában látlak bénázni, mintha azt mondanád, hogy te aztán mindent láttál és az jönne le belőle nekem, hogy ú baszki és még mindig ennyire amatőr? Akkor ez sosem fog változni.

2020. aug. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!