Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 éves férfiként baj, ha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves férfiként baj, ha még csak 2 db féléves kapcsolatom volt? Attól is félek így nehezen fog menni majd az együttélés másokkal

Figyelt kérdés

Szeretnék családot és több gyermek apjaként képzelem el magam egy normális családban 5-10 év múlva. Viszont még csak két féléves kapcsolatom volt eddig, ezeken kívül csak alkalmik, összejárogatások, illetve próbálkozások kapcsolatra. A kettő közül az egyik elég viharos volt és veszekedések miatt lett vége, a másiknak azért lett vége mert rájöttem nem mélyültek el az érzéseim a másik iránt.


Úgy érzem kicsit túlságosan független és szabad vagyok. 19 éves korom óta nem otthon élek, hanem albérletben (mindig 2 szobás albérletben, amit 1 lakótárssal együtt bérlünk, mindenkinek saját szobával), amit amíg tanultam a szüleim fizettek, azóta én magamnak. Szóval ez is bennem van, hogy nem igazán tudom milyen másokkal együtt élni, másokhoz alkalmazkodni, stb. Igaz van lakótársam, de hozzá elég könnyű, mert vagy régi jó baráttal laktam, vagy olyannal mint a mostani, aki pedig alig van itthon. Viszonylag népszerű vagyok a lányok körében, tehát ha akarom akkor bármikor felmegyek Tinderre és leszervezek néhány helyes lánnyal randit (nem szexet, csak találkozóst-ismerkedőst), de kicsit már abból is elegem van, mindent túlzásba lehet vinni. Viszont hosszú távú tapasztalataim még nincsenek hogy milyen együtt élni valakivel, sokáig együtt lenni, stb. Ez mennyire baj? Ez a dolog nyomaszt valamennyire.


2020. okt. 1. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Lefordítva : nem is volt még senkid. Hazudsz annak érdekében hogy valaki adjon esélyt.
2020. okt. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Nálam az alkalmi összejárogatások jelentenének kizáró okot.

A legtöbb velem egyidős ismerősöm úgyis mostanában költözik össze először valakivel ilyen értelemben, szerintem ezen a téren semmiről nem vagy lemaradva, mi is csak tavaly óta élünk együtt a párommal. Vanak barátaink, akik még csak most fontolgatják a dolgot. Szerintem ez nem akadály.

26N

2020. okt. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 30 vagyok, és 2 kapcsolatom volt szintúgy. Egy féléves és egy 3 hónapos. Bár rengeteg olyan dolog van ami lefoglal: munka, saját projektek, barátokkal közös játék, stb.


Alkalmi szex nem az én stílusom, nem élvezem. Én érzelmesebb férfi vagyok, így mindig is olyann őt keresek, akivel lehet romantikázni.

Amúgy még a 28-32 évesek között is bőven van egyedülálló.


A másik meg mindig úgy érzed, hogy "most kell, különben lekésed". Ez egy hülyeség. Ez igaz a kapcsolatokra és a karrierre is. 40 évesen is dönthetsz úgy, hogy elmész asztalosnak a cég igazgatói székéből és kitanulod azt a szakmát, mert váltani akarsz.

2020. okt. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. Nem értem miről beszélsz.


2. Ismerkedéskor nyilván senki nem beszél a szexkapcsolatairól, egyéjszakásairól. Tehát ezt vedd úgy, mintha nem is mondtam volna.


Azt értem, de nem volt már többéves kapcsolatod neked is és az ismerőseidnek is? Mert ezt több helyen is olvastam/hallottam, hogy egy kapcsolatban is csak kb fél év után derül ki sok minden a másikról, a személyisége mélyebb rétegeiről.


3. Ennyire hangsúlyos volt a leírásomban hogy voltak már alkalmi kapcsolataim? Mert nem ez a lényeg, amiről beszélni szeretnék. Csak hogy amire azt mondanám normál párkapcsolat abból volt kettő és azok is elég rövidéletűek.


Arra gondolok, hogy valaki megszokott már egy adott életmódot, életstílust, életvitelt és abból sokkal nehezebben vált át egy másikba, mintha már régóta ebben élne, sokat tapasztalt volna belőle. Akinek voltak többéves kapcsolatai, vagy már tizenévesen úgy szokta meg, hogy van olyan is, hogy van kapcsolata, az jobban alkalmazkodik másokhoz, nem?

2020. okt. 1. 14:43
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

"Ismerkedéskor nyilván senki nem beszél a szexkapcsolatairól, egyéjszakásairól. Tehát ezt vedd úgy, mintha nem is mondtam volna."

Én nem jövök össze olyannal, akiről nem tudok semmi ilyen alapinfót. :)


"de nem volt már többéves kapcsolatod neked is és az ismerőseidnek is"

Van akinek volt, van akinek nem.


"Mert ezt több helyen is olvastam/hallottam, hogy egy kapcsolatban is csak kb fél év után derül ki sok minden a másikról, a személyisége mélyebb rétegeiről."

Én ezt nem tapasztaltam, mint írtam nem jövök össze idegenekkel.


Nem hiszem, hogy ennyit számítana az, hogy előtte kivel laktál. Mármint nem tudom, az hogy Béla lakott már együtt Katival, az milyen hatással lenne arra, hogy Béla most Marival lakik? Kati és Mari értelemszerűen nem ugyanaz az ember....??


(2. voltam)

2020. okt. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4.

Ha eddig egyedül laktál, akkor nem kellett elviselned más hülyeségeit, nem kellett máshoz alkalmazkodnod. Akkor fekszel le, amikor akarsz, akkor kelsz amikor akarsz, hétvégén azt csinálsz amit akarsz. Oda hajtod a WC-ülőkét ahogy akarod, akkor fingasz amikor akarsz, azt eszel amit akarsz, stb-stb. Az együttélésnek van ezer kicsi és nagy ilyen dolga, ami más, mintha az ember egyedül van. Ha a szüleiddel laktál és aztán összeköltöztél valakivel (tehát nem laktál szinte soha egyedül), akkor lehet nem tudod mire gondolok.

2020. okt. 1. 14:56
 7/10 anonim ***** válasza:

#6

Én mondjuk 20 évig a szüleimmel éltem, nem csak azt csináltam amit akartam. Utána lakótársakkal éltem, szintén.

Most kapcsolatban is azt eszek amit akarok, ezt nem is teljesen értem(??).

Nem érzek magamra erőltetve semmit az együttélés miatt, egyedül is ezt az életmódot, napi rutint tartanám amit most.

2020. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor összejöttünk a férjemmel, 29 volt és még csak a kezét sem fogta nőnek addig. Nekem egy kamasz kapcsolatom volt, másfél évig tartott, csak csókolóztunk.


Senki nem jósolt nagy jövőt nekünk, sem a 11 év korkülönbség miatt, sem a tapasztalat hiánya miatt. És láss csodát, itt vagyok 41 évesen, nagycsaláddal, annak a férfinek az oldalán, akinél jobb férjet keresve sem találnék. Figyelmes, odaadó, a szex szuper, minden sínen van.


Soha nem szabad feladni a reményt. 😊

2020. okt. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne? Tudsz ismerkedni, kommunikálni, kapcsolatokat kialakítani. Előbb-utóbb találkozol olyan lánnyal akivel (kölcsönösen) úgy érzitek megvan a szinkron. Együtt tudsz élni másokkal - ld. a lakótársaid - már csak találkoznod kell a "megfelelő" lánnyal. Lehet persze, hogy a kötődési szocializációval van némi probléma, de ezt ebből a pár sorból a legképzettebb pszichológus sem mondja meg.

Addig is élj! (s tanács: kicsit érdemes kevésbé nagy arccal nekivágni az életnek, mármint a "tapadnak rám a csajok" típusú dumát, stílust hanyagold inkább, nem szimpi az embereknek)

2020. okt. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak nyugi. Egyetértek az előttem szólókkal, semmiről nem vagy lekésve, fiatal vagy, de rágódj azon, hogy 26 évesen hol "kellene" tartanod. Mindenkinél máskor jön el az idő, neked valamiért így alakult egyelőre, annyit tehetsz, hogy figyelj magadra, adj magadra, hobbizz, járj el, ismerkedj, maradj nyitott!:) ne akarj mindenáron komoly kapcsolatot, jönni fog majd valaki, aki mellett eszedbe se fog jutni, hogy te márpedig független vagy, és huh, mekkora szívás, hogy alkalmazkodni kell valakihez, mert boldogan fogod tenni.

Nekem is több pár hónapos kapcsolatom volt eddig, a leghosszabb 1 év, de nem vagyok elkeseredve egyáltalán. Te se legyél!:)

N/28

2020. okt. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!