Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti hogyan reagáltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan reagáltok ha leszólít titeket az utcán egy ismeretlen, átlagos kinézetű fiú (szolidan) és el akarnak kezdeni dumálni vagy akár ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szeretitek az ilyet, vagy egyáltalán nem vágytok erre? mert pl eddig párszor próbáltam de nem nagyon tűntek vidámnak miközben dumáltunk pár mondatot.

2019. ápr. 29. 14:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem tűnt vidámnak, akkor lehet unalmas voltál
2019. ápr. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
végig tudtam mit mondani, lehet inkább nem tetszettem nagyon nekik:\ de a fő kérdésre is válaszolj pls
2019. ápr. 29. 14:38
 3/19 anonim ***** válasza:
44%
Alltalaban ignoralom az ismeretlent !
2019. ápr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
29%
Nem szeretem ha az utcán akarnak ismerkedni velem,általában hamar lerázom az illetőt
2019. ápr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Semdor ***** válasza:
83%

Attól függ, hogy külsőre szimpatikus-e az illető. És most erre lehet azt mondani, higy felszínes vagyok, de ha bárki meglát egy embert az utcán, nem az lesz az első gondolata, hogy "biztos nagyon ertékes ember, hiába nem vonzó".

17L

2019. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
13%
Én elküldöm a pcsaba,ha izmos akkor hazaviszem.
2019. ápr. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%
Attól függ milyen kedvem van. Bár ha nekiállnánk beszélgetni, akkor is csak barátkozni akarnék:/
2019. ápr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Személy szerint, én nagyon örülnék neki és már helyben belemennék a beszélgetésbe, főleg ha szimpi az illeto😁
2019. ápr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
45%
Hát én nem szoktam céltalanul lenni az utcán. Mindig megyek valahova, és az esetek nagy részében vagy időre oda kell érnem, vagy egy hosszú nap után fáradtan hazafelé tartok. Ilyenkor őszintén szólva a hátam közepére nem kívánom hogy feltartsanak.
2019. ápr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Én imádnám ha leszólítana valaki aki szimpi:D, de még nem volt ilyen alkalom (leszámítva az után a hajléktalant) pedig nem vagyok csúnya:D
2019. ápr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!