Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék megtalálni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék megtalálni egy bizonyos csajt, de az eddigi erőfeszítéseim nem vezettek eredményre, van ötleted?

Figyelt kérdés

Arra a srácra akinek a nevét akkor láttam amikor épp üzenetben beszéltek egymással, mégsem írhatok neki, már átfésültem az ismerőseit és van is 2-3 tippem, látnom kellene azt a bizonyos tetoválást és a fülbevalót amit akkor jól megfigyeltem.

Sajnos az emberek sem segítőkészek, úgyis letagadná hogy nem ismerik egymást, amit meg is értek, de nem rossz szándék vezérel, csak szeretném újból látni.


2021. nov. 13. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm nem értem
2021. nov. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Beleláttam a csaj telefon beszélgetésébe amit a sráccal folytatott, és ott láttam a nevét úgy tudtam rákeresni.
2021. nov. 13. 20:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert nem ismerősök a sráccal, még beszélhettek egymással. Amúgy nem szép dolog más beszélgetéseibe belenézni.
2021. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó, mit tehettem volna? Megbököm a karját hogy vedd már ki a headsetet a füledből, megkérdezhetem a keresztneved? Megihatnánk valamit mostanában...
2021. nov. 13. 20:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az szerintem jobb lett volna, mint stalkolni.
2021. nov. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem, nem lett volna jobb. Ha akart volna tőled valamit, akkor szemezett volna veled.
2021. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

Előfordult ez is, de mivel nem egy 14 évesről van szó így diszkrétebb volt. Meg beszélhetnénk arról hány olyan ember van aki felfigyel egymásra, és mégsem lépik meg a dolgot, ilyenben én is hangembernek tartom magam.

2021. nov. 13. 20:43
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy magándetektívet pajtás!

Jobb ötletem nem akad

2021. nov. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!