Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülállók, titeket szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók, titeket szoktak "piszkálni" azzal a rokonaitok, közeli ismerőseitek, hogy mikor lesz már végre párkapcsolatotok, családotok, gyereketek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 2. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Nem, mivel korábban már vittem haza nőt, és ezzel bizonyítottam, hogy életképes vagyok.


Azt piszkálják, akit még sosem láttak nővel.

2020. okt. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Régebben igen. Tizenéveim végén, huszonéveim elején. Ma már (lassan 30 vagyok) nem, mert látják, hogy reménytelen, hogy ilyen nőre egyszerűen nincs kereslet. Most már nem csak én, hanem ők is egyre inkább abban gondolkodnak, hogy míg csak élnek, itt leszek velük, nekik, sosem fogok "saját életet" élni. Egy ideig piszkálta őket, de ma már olyan alapvető, természetes, hogy egyedülálló vagyok, mint a levegővétel.
2020. okt. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A húszas éveim elején előfordult párszor. Nehezen értette meg a környezetem, hogy nem akarok párt keresni és családot aalapítani. De már régóta nem foglalkoznak ezzel.
2020. okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Miert kettes milyen no vagy?
2020. okt. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Engem nem, pedig korábban sem volt senkim.

(22/L)

2020. okt. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
1 attól vagy életképes, hogy hazavittél egy nőt? :D Gratulálok, erre már igazán büszke lehetsz
2020. okt. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4-es, röviden és tömören: sz*r.
2020. okt. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%

#6


Nézd meg, hogy a itt GYIK-en mennyi olyan kérdés van, ahol 25 körüli srácok keseregnek, hogy sose volt még barátnőjük. Teljesen normális, ha az apjuk vagy az anyjuk beszól nekik, hiszen sose látták még a gyereküket nővel, ami azért elég gáz már abban a korban. A barátoktól is normális a beszólás, ha egy szociális körben mindenki túl van már 2-3 párkapcsolaton, de van egy ember, aki életében nem fogta még meg a kezét egy nőnek sem.


Nekem most nincs barátnőm, de láttak már csajjal, -sőt volt több barátnőm is - bizonyítottam, hogy fel tudok szedni nőket, ezért elkönyvelnek annyival, hogy szingli vagyok és kész. Ezért nem piszkálnak.


Hiába is akarod ezt irónia tárgyává tenni, nincs igazad. A mai fiatalok a statisztika szerint átlagosan 16 évesen veszítik el a szüzességüket, vagyis ebben a korban keletkezhetnek az első komolyabb párkapcsolatok. Na most, aki 25-30 éves, és még sose volt nője az életképtelen. Az "élő" egyik meghatározása az, hogy szaporodik, ezek ha akarnának se tudnának, hiszen nem képesek megfektetni egy csajt.


Szal vagy megváltoznak, és normális, magabiztos pasik lesznek, vagy szegénységben, egyedül halnak majd meg öregen. Mert a lúzerség gyakran együtt jár a szegényseggel is, sőt lelki okok miatt az egészsége is ramehet. Ez nem játék, hanem komoly dolog.

2020. okt. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Tizenévesen is gáz lenne, hogy ettől teszed függővé egy ember értékét, felnőttként méginkább.

Az meg nem releváns, hogy van, aki még ennyit se tud. Egy hajlétalanhoz képest én is gazdag vagyok.

2020. okt. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%

#9


Tiniként is gáz, viszont ott még magyarázható a dolog azzal, hogy haszontalan szülei vannak, és az apja sem tanított nekik semmit a nőkről.


Nézd, az evolúció lényge az életben maradás és a gének továbbadása. A lúzereknek ez utóbbi nem sikerül, és feltehetően nagyobb eséllyel lesznek öngyilkosok, mint a boldog emberek, szóval az előbbiben is kudarcot vallanak. Értektelen emberek biológia szemszögből, sőt sok esetben emberileg is, hiszen nőgyűlölő, rosszindulatú incelekké válhatnak. A fejlődés azonban ott kezdődik, hogy beismerem magamnak: egy lúzer vagyok, DE jobb minőségű ember akarok lenni. És ekkor ha igazán akarom, sikeresebb leszek. A te humánusabb megoldásod azért nem jó, mert ha elhiteted a lúzerrel, hogy ő értékes, önigazolást is találhat, hogy nem vele van a baj, hanem a világgal. És akkor megreked, azon a szinten.


"Egy hajlétalanhoz képest én is gazdag vagyok."


A hajléktalanok lecsúszott emberek. Engem arra emlékeztetnek, hogy mindig törekedjek arra, hogy normálisan éljek és fejlődjek, mert bárki járhat úgy, mint ők.

2020. okt. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!