Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha elmész lakásos prostihoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmész lakásos prostihoz valóban megalázóan fog bánni ha csúnya vagy, ha jóképű vagy akkor pedig kedves lesz?

Figyelt kérdés
2021. nov. 14. 09:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Persze, életcélja, hogy elúldözze a fizető kuncsaftot, esetleg kiharcoljon egy verést.
2021. nov. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

Hat én mozogtam ilyen körökben. Ha a lakásoshoz mész és nem a lepukkant fajta.. ott olyan árakon dolgoznak a lányok hogy akár több millió Ft is bejöhet nekik havonta. Ami azt jelenti ha odamegy egy nagyon elhízott ronda férfi ha azt elküldi akkor se lesz anyagi gondja , mert arra a napra megy még 4 másik férfi akinek tűrhető a külseje vagy legalábbis nem taszítja és az is fizet. Ez alapján minek kínlódjon ?


L

2021. nov. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
40%
Igen, de a nem lepukkant fajtának is el kell kezdeni valahol. Először meg kell szednie magát valamennyire, hogy utána megtudja válogatni a vendégeit. Ehhez pedig az első körökben be kell vállalnia olyan figurákat, akikre amúgy rá se nézne. Egyébként nem mindenkinek jön be ez a "szakma". Annak idején velem történt olyan eset, hogy másnap felhívott a prosti, hogy tudnék-e segíteni neki kifizetni az albit. Na, neki nem jött be, de nem is csodálom. Ezt így ne, mert így fáj,meg úgy fáj, így kényelmetlen stb.
2021. nov. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%
Hülye kérdés, aki volt már ilyen helyen az tudja
2021. nov. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

4


Ez hogy értendő? Mit tud?

2021. nov. 14. 10:34
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

Ezt így ne, mert így fáj,meg úgy fáj, így kényelmetlen stb."


Akkor csak parti fütykösök voltak benne eddig . :D

2021. nov. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
38%
Egyre több helyen olvasni, hogy nem is fogadják a prostik a csúnya férfiakat. Csak jó kérdés akkor, hogy most ha a prostik is csak jóképűeket fogadnak, akkor a prostizás manapság már nem a lúzereknek szól?
2021. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom,konkrétan mit jelent a csúnya,de tegyük fel csúnya az illető,de ápolt,igényes,tud értelmesen beszélni,akkor nem lesznek vele lekezelőek.Semleges hozzáállással megcsinálja a dolgát.
2021. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok jóképű, sőt...aztán mégis fogadtak a prostik annak idején. Egy-kettő volt flegma, a többi normális volt, bár nem is voltam olyan soknál, inkább az volt, hogy néhányhoz vissza jártam néha.
2021. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Igen, a lepukkantabb férfiak lepukkant nőkhöz mennek jobban. Emlékszem egy gyönyörű prostihoz (Gal Gadot hasonmás) úgy kellett előtte 3 nappal előtte bejelentkezni. Lehet a csúnyákat tényleg elutasította, nekem pl. megjegyeztette a számom a mobillal, hogy tudja ki vagyok. Szimpatikus lehettem, ugyanígy elküldött már embereket a búsba.


Rengeteg roma lány van, kb. most már a prostik 80%-a és engem pl. az zavar, hogy nemet kell mondanom neki, mert olyan nem szimpi ránézésre, elég kellemetlen.

2021. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!