Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha elmész lakásos prostihoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmész lakásos prostihoz valóban megalázóan fog bánni ha csúnya vagy, ha jóképű vagy akkor pedig kedves lesz?

Figyelt kérdés
2021. nov. 14. 09:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

A prostik a penzert szexelnek. Eleg fura lenne,ha visszautasitananak azert,mert nem vagy helyes arcu.


Feltetelezem,h mielott odamesz,zuhanyzol ,desodort es parfumot hasznalsz,hajat es fogat mosol,kormot reszelsz,frissen mosott ruhakat veszel fel,cipot tisztitasz.

2021. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"Rengeteg roma lány van, kb. most már a prostik 80%-a és engem pl. az zavar, hogy nemet kell mondanom neki, mert olyan nem szimpi ránézésre, elég kellemetlen."

Tényleg van sok, de nem lehet igazad. Ha tényleg 80% lenne az arányuk, a sok cigánylányokat elutasító férfi miatt meg sem élnének. Amúgy rengeteget prostiztam, és még mindig kevesebb mint fele cigány, mivel legtöbben csak a nem cigány lányokat keressük. Voltam már (sajnos) cigánnyal is hogy tudjam: nem szabad azokhoz menni (nem veszélyes, csak kiábrándító)

2021. nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Én idősebb nőkhöz járok. 26 vagyok és ronda, ez mellett önbizalomhiányos is. Egy prostival vesztettem el a szüzességem is és eddig kb. életemben 10x voltam. 3x 3 különböző korombeli csajoknál voltam (20-25 körüliek) és mindannyian elég flegmák voltak. Nem fordítottak vissza az ajtóban, amikor meglátták csúnya vagyok ilyen szerintem sincs, de nagyon is éreztették velem a viselkedésükkel, hogy nem vagyok vonzó férfi.


Aztán elmentem idősebb nőkhöz és ők normálisak voltak velem. Egy 34 és egy 41 éves nőknél voltam, 2x-3x mindkettőnél az idők alatt és velük esküszöm öröm volt lenni. Kedvesek voltak, beszélgettek velem, emberként kezeltek, nem csak egy pénzeszsákként. Emberi törődést kaptam tőlük szex előtt/alatt/után és arra a kis időre tényleg elhittem, hogy engem is találhat vonzónak egy nő. Szóval ezt tudom tanácsolni, menj idősebb nőkhöz. Olyan 35-45 közöttihez. Közöttük is vannak szépek, csinosak.

2021. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

13


Köszi a tanácsod. Megfogadom.


Szánalmas, hogy ennyit számít a külső, hogy még a prostik sem vesznek férfiszámba. Talán örökös szenvedés lett elrendeltetve nekünk.

2021. nov. 14. 21:05
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy ronda pasas, bár jóképűnek sem tartanak a nők sajnos, és rengeteget prostiztam

Nem mondom hogy miként viselkednek elég ronda srácokkal, de nekem nem volt komolyabb problémám velük.

De velem is volt amelyik flegma volt, nem mondanám korfüggőnek

Valószínűleg a kinézetedtől sem annyira függ, mert aki flegma, az flegma bárkivel. Találkoztam idősebb flegma prostival is (aki nemrég kezdte az ipart) és kedves huszonévessel is

A férfi hozzáállásán is múlik, de biztosra veszem hogy azért van olyan is hogy a rondát bunkón kezeli a csaj. De nem így kell hozzáállni.

Ha elmész egyhez, akkor kénytelen leszel vállalni a kockázatot hogy esetleg undok lesz. Zsákbamacska, ami ha visszajársz ugyanahhoz kiküszöbölhető

2021. nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Dzsoki ***** válasza:
A rövid válasz,NEM.Kicsit hosszabban pedig,az teljesen ízlés dolga,hogy ki a jóképű és ki a csúnya?Férfiként,a Barbi baba,csúnya,aránytalan a számomra.Élőben,olyan 180 magas és 50 kiló lenne.Van olyan férfi,aki megőrülne érte.Prosti esetén,akkor is lehet flegma,ha tetszel neki.Hiszen csak egy munka,igyekszik minél rövidebb idő alatt,minél többet keresni,hogy abbahagyhassa.Normális esetben,kedves lesz,mert te viszed a pénzt,amiből él.Egyébként,olyan oldalról válasz,ahol látszik a nő!Életkor is,kinézet is,amit vállal is.Esetleg beszámoló is van.Időrendben pedig,ha megvan a kiszemelt,akkor felhívod,így a hangját már hallod.Abból is le lehet szűrni a hanghordozást,stílust stb.Igen,kölcsönösen,hiszen ó is hall téged.
2021. nov. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
16. A legtöbb prostival az a baj, hogy nem a szimpla megélhetés miatt csinálják ha nem mert kell nekik a fényűzés .. Aki fent akarja magát tartani az rendes munkát is talál, nyilván nehezebb mint cumizni meg lovagolni és kevesebbet adnak érte jóval, de azt becsülettel kereste meg és önmagába tud nézni legalább több év múlva is.
2021. nov. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

16. "igyekszik minél rövidebb idő alatt,minél többet keresni,hogy abbahagyhassa"


Hát ez a legtöbbnél nem így van. Mivel nincs semmi normális piacképes szakmájuk legtöbbször, ezért vagy ezt csinálnák, vagy elmennének kevés pénzt keresni nem túl jó melóba.

2021. nov. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Dzsoki ***** válasza:
17-es!Ezt most értem is,meg nem is.Egy prosti,azért csinálja,hogy megéljen.Utána a luxusért,Vagyis,így azt is meg tudja venni,amit tisztességgel dolgozva,nem tudna.Nem vagy nem feltétlenül fontos,az önmagukba nézés.Akár több év múlva is.Most ez hogy jön ahhoz,hogy a prosti megalázóan bánik a csúnyább kuncsafttal? Esetleg igyekszik kedves lenni,hiszen akárhogy néz ki,a látogató hozza a pénzt.Amit akár fényűzésre is fordíthat a prosti.
2021. nov. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Dzsoki ***** válasza:
18-as!Is.Legalábbis,mi a magyarázat arra,hogy volt olyan,aki az ismert internetes oldalon hirdetett,majd 3-5 év után eltünt?Igen,van egy "törzsgárda" is.A két kezem,nem lenne elég,hogy felsoroljam azon hölgyeket,akik,legalább,tíz éve hirdetnek.Valóban,nem számoltam,hogy melyik a többség.Szubjektíve,az abbahagyókat érzem többnek.Mármint,darabszámban.
2021. nov. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!