Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha elmész lakásos prostihoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmész lakásos prostihoz valóban megalázóan fog bánni ha csúnya vagy, ha jóképű vagy akkor pedig kedves lesz?

Figyelt kérdés
2021. nov. 14. 09:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
#18-asnak igaza van. Két vagy háromféle prosti kategória van. Kettőnél volt szerencsém járni. Az elitprosti az aki politikusok vagy egyéb gazdagok egymásnak adják, ezeknek óradíja kb. egy nagy LCD TV ára. Van a következő akinél én is voltam, egy-két egyetemi végzettségű hölgyek jogászok, közgazdászok, megmutatta a diplomáját is, annyira közel kerültünk egymáshoz. Ők hatalmas pénzeket gyűjtenek pár év alatt, pl. 10 éve BMW X6-ot vett 1-2 hónap alatt, kertes házat, luxust 2-3 év alatt és utána visszament dolgozni normális munkahelyre, hogy bepasizzon, férjet szerezzen. Ők tényleg abbahagyják, mert van jó állásuk. És vannak a tényleg lepukkant csajok, akiknek nincs végzettsége vagy 8 osztály, varrónők, bolti eladók, stb. Ők a sok pénz miatt csinálják, nem akarnak dolgozni és így majdnem életük végéig csinálják ezt a cumizást. Vagy leugranak a tizedik emeletről kb. 45 éves koruk után, ilyet is sokat ismertem.
2021. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!